واحد آموزش سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران لیست دوره های مجازی تابستان خود را منتشر کرد
پایگاه خبری معدن نیوز - واحد آموزش سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران لیستی از دوره های مجازی تابستان خود را منتشر کرد و براساس این لیست این سازمان 10 دوره را به صورت مجازی در تابستان برگزار خواهد کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، واحد آموزش سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران لیستی از دوره های مجازی تابستان خود را منتشر کرد و براساس این لیست این سازمان 10 دوره را به صورت مجازی در تابستان برگزار خواهد کرد.

این دوره ها شامل تهیه طرح های اکتشافی، تهیه گزارش پایان عملیات اکتشاف، تهیه نقشه های زمین شناسی، تهیه طرح های بهره برداری، دوره آموزشی مسئول فنی استخراج، نرم افزار Autocad، نرم افزار Gemcom، نرم افزار C#، نرم افزار Datamine Rm و نرم افزار Plaxis می باشد.

این سازمان در اطلاعیه دوره های تابستانه خود اعلام کرده 5 وبینار هر یک به میزان 3 ساعت خواهد بود و سایر دوره ها 20 ساعته می باشد. دوره های مذکور از 15 تیر ماه آغاز و برای شرکت کنندگان گواهینامه صادر خواهند شد.

سازمان نظام مهندسی معدن تهران ازجمله سازمان هایی است که از سال گذشته و به دنبال شیوع ویروس کرونا اکثر دوره های خود را به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می کند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری