رویدادها و گزارش های ویژه

رئیس بیمارستان شهید مطهری فولادشهر خبر داد؛

انتشار دو جلد کتاب در ارتباط با کرونا برای کارکنان ذوب‌آهن

انتشار دو جلد کتاب در ارتباط با کرونا برای کارکنان ذوب‌آهن
پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس بیمارستان شهید مطهری فولادشهر گفت: این بیمارستان با تولید محتوای علمی و انتقال آن در سطح کارخانه ذوب آهن اصفهان موفق به تولید و نشر دو جلد کتاب در رابطه با کروا شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، رئیس بیمارستان شهید مطهری فولادشهر گفت: این بیمارستان با تولید محتوای علمی و انتقال آن در سطح کارخانه ذوب آهن اصفهان موفق به تولید و نشر دو جلد کتاب در رابطه با کرونا شد.

علیرضا آجودانی در مورد وضعیت برخورد بیمارستان شهید مطهری در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: این بیمارستان با بهره‌گیری از کادر متخصص، برنامه‌ریزی و آمادگی در مقابله با کرونا، به خوبی توانسته از پس این بیماری برآید و تنها بیمارستان خصوصی بود که از ابتدا تمام قد در مقابل کرونا ایستاد.

وی افزود: این مجموعه و ذوب آهن اصفهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و مقابله با کرونا و اقدامات اثربخشی که انجام داد چندی پیش حائز جایزه ویژه «مسئولیت های اجتماعی» شد.

رئیس بیمارستان شهید مطهری فولادشهر درباره وضعیت صنعت خصوصا صنایع بزرگ در مقابله با کرونا، اظهار کرد: بیمارستان شهید مطهری فولادشهر یکی از برترین بیمارستان‌های خصوصی در این حوزه و یکی از برترین بازوهای قدرتمند شرکت ذوب آهن اصفهان و جزء معدود مراکز وابسته به صنعت است و دیدگاه تخصصی طب و حفاظت از منابع نیروی انسانی را در ساختار شرکت ذوب‌آهن جاری می کند.

وی تاکید کرد: پیش از شیوع کرونا در کشور، تشکیل کمیته بحران، برنامه ریزی ها و آموزش های مقابله با این بیماری را در دستورکار قرار دادیم که این سناریو را در هنگام آغاز بیماری کووید 19 در چین، در ذوب آهن اجرا کردیم و به عنوان یک طرح مقوله ایمنی در نمایشگاه اصفهان شرکت کردیم.

آجودانی تاکید کرد: تولید محتوای علمی و انتقال آن در سطح کارخانه، ارائه آموزش‌های لازم به پرسنل و فراهم کردن آمادگی ذهنی منجر به تولید و نشر دو جلد کتاب در رابطه با کرونا شد.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهید مطهری به عنوان یکی از شاخه‌های شرکت ذوب آهن در حال فعالیت است، گفت: این بیمارستان حدود 800 پرسنل دارد که در ابتدای شیوع کرونا دو بخش بیمارستان برای تمهیدات مقابله با بیماران کرونایی آماده و برنامه آموزشی و تجهیزات ایمنی تهیه شد.

رئیس بیمارستان شهید مطهری فولادشهر با تاکید براینکه تمهیدات لازم برای جلوگیری از انتشار این ویروس در بیمارستان انجام شد، خاطرنشان کرد: در یکی از بخش های بیمارستان تمام راه های مربوط به بستری بیماران مبتلا به کرونا دارای اگزوزفن بود و با فشار منفی هوا را به بیرون تصفیه می کرد، همچنین با تجهیز سیستم تهویه مناسب در بیمارستان به خوبی توانستیم از پس کنترل این ویروس برآییم.


هتل ستیا تهران
شرکت چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت گل گهر
گالری ویدئو
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز