ارتقای تولید و درآمد با افتتاح مولیبدن سونگون
پايگاه خبري معدن نيوز-دبير اول کميسيون صنايع و معادن مجلس تاکيد کرد: افتتاح پروژه موليبدن سونگون بهره‌برداري از مواد معدني که تا پيش از اين باطله تلقي مي‌شد را محقق کرده است و به طور قطع از اين رهگذر ميزان توليد و درآمد را ارتقا خواهد بخشيد.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری معدن نیوز-دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: افتتاح پروژه مولیبدن سونگون بهره‌برداری از مواد معدنی که تا پیش از این باطله تلقی می‌شد را محقق کرده است و به طور قطع از این رهگذر میزان تولید و درآمد را ارتقا خواهد بخشید.

به گزارش معدن نیوز، الیاس طاهری افزود: باید تا می توانیم ذخایر جدید شناسایی کرده و آنها را مورد بهره برداری قرار دهیم. به این روش می توان تولید ملی را که  یکی از مهمترین سرفصل های صنعتگران در سال جاری است، افزایش داد.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار صنعت مس در ایجاد اشتغال تاکید کرد: یکی از مهمترین دغدغه ها در عصر حاضر اشتغال و رفع بیکاری جوانان است. با بهره برداری از ذخایر مس می توان اشتغال قابل توجهی ایجاد کرد.

 دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: از اینرو شناسایی و بهره برداری از تمامی پتانسیل ها و استعدادهای موجود در عرصه صنعت مس امروی ضروری است.

وی ذخایر معدنی را سرمایه های ملی هر کشور خواند و افزود: حال که کشورمان از این سرمایه ها به میزان چشمگیری برخوردار است، باید ذخایر را شناسایی کرده و به نحو شایسته مورد بهره برداری قرار دهیم تا علاوه بر ایجاد اشتغال گسترده، آبادانی و توسعه کشور را نیز به همراه داشته باشد.خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز