معدن

پایگاه خبری معدن نیوز - معدنکار دولتی هند یعنی کودرموخ (KIOCL) که یک کارخانه گندله سازی به ظرفیت 3.5 میلیون تن در جنوب هند را مدیریت می کند اعلام داشته توافقنامه ای را با وزارت معادن و زمین شناسی کارناتاکا برای استخراج در 9 معدن به امضا رسانده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه ریزی برای فعالیت 2 شتاب دهنده حوزه معدنی در این دانشگاه صورت گرفته که اکنون یک شتاب دهنده در برج فناوری این دانشگاه مشغول به فعالیت است.

پایگاه خبری معدن نیوز - بر اثر ریزش یک تونل در معدن زغال‌سنگ در شهرستان کوهبنان، یک معدنچی کشته و تعدادی زخمی شدند.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزارت زغال سنگ هند اعلام کرد که دولت اجازه فروش 25 درصد زغال 5 معدن زغال سنگ با ظرفیت سالانه 5.2 میلیون تن را در بازار تایید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معدن نیکل Forrestania در غرب استرالیا به دلیل آتش سوزی جنگل ها مجبور به تعطیل کردن تجارت خود شد. Western Areas که به طور مخفف به آن WSA می گویند، اصلی ترین و بزرگترین تولیدکننده نیکل این کشور است.

پایگاه خبری معدن نیوز - صبح روز سه شنبه 19 آذرماه 98 گروه سرمایه گذاری غدیر از سایت شرکت سنگ آهن گهرزمین بازدید کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو از راه اندازی مرکز استارتاپ این سازمان تا پایان آذر خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو برای توسعه چادرملو 4 پیشنهاد در زمینه اکتشاف و استخراج در عمق، امور زیست محیطی و طرح های توسعه ارائه کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد: پروژه آهک هیدراته شهرستان چِرام با سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان و اشتغالزایی 100 نفر طی هشت ماه آینده به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر از توافق به سهمیه‌بندی آهن اسفنجی برای شرکت‌های تولید فولاد به روش القایی خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تولید قلع در چین طی 11 ماه نخست سال 2019 میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9.48 درصد کاهش نشان می دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هزینه های اکتشاف مواد معدنی در استرالیا طی سه ماهه سوم سال 2019 میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 7.7 درصدی را نشان می دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شایعه افزایش سرمایه گذاری زیرساختی دولت چین در سال آینده باعث شد تا خریداران سنگ آهن به صف شده و قیمت ها را 5.5 درصد بالا ببرند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل گروه فورتسکیو استرالیا (FMG) اعلام کرده امیدوار است که صادراتش به ژاپن را توسعه دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در جلسه امروز خود تصمیم گرفتند که افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده شرکت انجام داده و سرمایه خود را از 4400 میلیارد تومان به 6000 میلیارد تومان برسانند.

معدن نیوز - تولید انواع محصول در پایان ماه هشتم سال جاری از 18.8 میلیون تن عبور کرد که این رقم حدود 70درصد از برنامه های سال 98 را محقق کرده است. این میزان تولید در عین 3درصد بیش از مقدار برنامه ریزی شده و 1.4 درصد بیش از عملکرد مدت مشابه سال قبل است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در لایحه بودجه سال 99، بهره مالکانه معادن از 1500 میلیارد تومان در سال 98 به 2800 میلیارد تومان افزایش داشته است. این موضوع می‌تواند شرکت‌های معدنی از جمله گلگهر و چادرملو را تحت تاثیر قرار دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مبلغ فروش تجمیعی شرکت سنگ آهن گهرزمین نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 110 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در کنفرانس انجمن زمین‌شناسی ایران گفت: مراکز علمی به کشف معادن در سطح کشور کمک کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - صادرات سنگ آهن هند در ماه نوامبر به دلیل تقاضای چین 32 درصد رشد داشته است.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز