بورس

پایگاه خبری معدن نیوز - کامودیتی گزارش داد، ارزش بازار 85 شرکت معدن و صنایع معدنی در بورس تهران هفته گذشته با افت 111 هزار میلیارد تومانی یا 10.5 درصدی مواجه و به 954 هزار میلیارد تومان رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) با هدف برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده سهامداران خود را فراخواند.

معدن نیوز - رویترز گزارش داد: براساس آخرین داده های مبادله شده، موجودی مس در انبارهای بورس آتی شانگهای ShFE برای اولین بار در طی دو ماه اخیر افزایشی شد چراکه واردات این فلز تقاضا برای موجودی داخلی را کاهش داده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در روزهای اخیر آزادسازی سهام عدالت و اقبال عمومی به بورس باعث شده تا مسئولان و مدیران کشوری به فکر استفاده از روش های بورسی برای توسعه بخش های مختلف صنعتی و معدنی کشور باشند، در نهایت صحبت هایی از سوی ریاست جمهور مبنی بر عرضه سهام و محصولات معادن کوچک و متوسط در بورس مطرح شد تا مردم بتوانند سهام یک معدن را بخرند و از این راه شاهد رونق بازار بورس و فعال شدن سریع تر معادن کوچک و متوسط باشیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - سامانه سازمان خصوصی سازی تا 8 خرداد آماده دریافت شماره شبای متقاضیان دریافت کد فعال بورسی است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس اوراق بهادار با افت 26 هزار و 645 واحدی به عدد یک میلیون و 21 واحد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - واکاوی گزاره‌های مشترک درمیان منتقدان روند کنونی بازار سرمایه کشور، حکایت از آن دارد اغلب آنان، پیام اصلی حاکمیت برای توسعه بازار سهام کشور را دریافت نکرده اند. به همین دلیل، چند محور مشترک در سخنان آنان دائما تکرار و شنیده می شود که متاسفانه تاکنون دولت پاسخ صریح، قاطع و تبیین کننده‌ای به آنان نداده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس جمهور گفت: معادن کوچک و متوسط را به بورس ببریم تا مردم بتوانند سهام یک معدن را بخرند، این اتفاق هم باعث رونق و گشایش بازار بورس می‌شود و معادن زودتر می‌توانند فعال شوند.

پایگاه خبری معدن نیوز - بیشتر شاخص‌های بورسی جهان در معاملات امروز سبزپوش شدند.

معدن نیوز - هیئت مدیره میدکو به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد افزایش 69 درصدی سرمایه را ارائه نمود و بدین ترتیب میدکو سرمایه خود را 24500 میلیارد ریال افزایش می دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس و اوراق بهادار در معاملات 16 اردیبهشت ماه با ریزش بیش از هزار واحد روبرو شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت مدیره شرکت فولاد سپید فراب کویر با نماد کویر در بورس عملی نمودن مرحله دوم افزایش سرمایه شرکت را تصویب کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - طی جلسات مختلف ایمیدرو با وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان خصوصی‌سازی، واگذاری ایمیدرو از دستور کار دولت خارج شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - طی روزهای اخیر عرضه سهام سازمان نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بسیار مطرح بود، اما به نظر می‌رسد واگذاری سهام این سازمان با اما و اگرهای بسیاری مواجه شده است.

معدن نیوز - شاخص بورس با رشد 22 هزار و 902 واحدی در معاملات امروز به 979 هزار و 103 واحد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران با بی‌تاثیر بودن حذف چهار صفر از پول ملی بر بازار سرمایه گفت: باید در انتظار تصمیمات آتی دولت در راستای چنین تصمیمی باشیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - تاثیر گذارترین نماد های بازار همزمان با بازگشایی ملی صنایع مس ایران (فملی) و معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) می باشد و نماد فولاد مبارکه (فولاد) که در روزهای اخیر بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل می گذاشت هم اکنون به دلیل نوسان 20 درصد متوقف می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - چنانچه مردم گزینه مدیریت مستقیم پرتفوی خود را انتخاب کنند، وارد مجامع شرکت‌ها می شوند، ثانیا حق رای مستقیم به هیئت مدیره شرکت ها می دهند و خرید و فروش سهم را مانند دیگر سهامداران انجام می دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشد 46 هزار و 902 واحدی رکورد تاریخی جدیدی را در کارنامه خود ثبت کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سخنگوی دولت از زمان عرضه سهام دولت در 4 پالایشگاه‌ بورسی، ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، ملی مس و محل صرف درامدهای حاصل از واگذاری ها خبر داد.

گزارش تصویری