بورس

پایگاه خبری معدن نیوز - موسسه حسابرسی بهراد مشار به عنوان حسابرس و بازرس قانونی گل گهر نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اظهار نظر کرد و این افزایش 108 درصدی سرمایه را بلامانع دانست.

پایگاه خبری معدن نیوز- هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات یکی از شرکت‎های بزرگ و ریشه دار فعال در معدن و صنعت فلزات اساسی و سهامدار بخش عمدهای از شرکت های بزرگ تولیدکننده محصولات زنجیره فولاد است. این شرکت در مهمترین بخش سبد دارایی های خود 22درصد از سهام گلگهر، 17درصد از سهام چادرملو، 33درصد از سهام فولاد خراسان، 85درصد از سهام معدنی و صنعتی صبانور، 19 درصد از سهام سنگ آهن گهر زمین و تقریبا 14 درصد از سهام آهن و فولاد ارفع را در اختیار دارد. تقریبا 41 درصد از سهام هلدینگ «ومعادن» در اختیار فولاد مبارکه اصفهان است و فولاد مبارکه کنترل این شرکت را در اختیار دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت معادن بافق در صورت‌های مالی 9ماهه منتشر شده، سود هرسهم را 4هزار و 826ریال اعلام کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز بعد از چند روز مثبت معاملاتی، در رقم 409 هزار و 807 واحد تثبیت شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ملی صنایع مس ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذر 98 به ازای هر سهم 1106 ریال سود محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 128 درصد افزایش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت های معدنی و صنعتی دور جدیدی از رشد را آغاز کرده اند. این گروه هفته منتهی به 25 دی ماه شاهد اوج گیری ارزش سهام در بورس اوراق بهادار شدند. این در حالی است که به تازگی دولت امریکا با تحریم های شدید، شرکت های معدنی و صنایع معدنی ایران را هدف گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - معدنی و صنعتی چادرملو براساس گزارش حسابرسی نشده در دوره 9 ماهه منتهی به 30 دی 98 به ازای هر سهم 776 ریال سود محقق کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت مدیره فولاد آلیاژی ایران با افزایش 500 میلیارد ریالی افزایش سرمایه موافقت کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - طهمورث جوانبخت معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه طی نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران بورس و اوراق بهادار اعلام داشت؛ شرکت فولاد مبارکه به همراه شرکت های زیرمجموعه خود از سال گذشته و پس از قرار گرفتن در لیست تحریم های ثانویه، اقدام به اتخاذ استراتژی های مناسب در حوزه های مختلف عملیات شرکت نموده و با توجه به اقدامات اجرایی صورت پذیرفته در این زمینه، تحریم های جدید آمریکا علیه این شرکت و شرکت ها تابعه و نیز سایر فولادسازان تاثیری بر سود هر سهم مبارکه نخواهد داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر پیشنهاد افزایش 108 درصدی سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی را به سهامداران ارائه نمود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شورای عالی بورس همزمان با اقدام تروریستی دولت ایالات متحده آمریکا در ترور سردار قاسم سلیمانی، صبح امروز 14 دی 98 جلسه فوق‌العاده تشکیل داد و بر تداوم عملیات روزانه بازار سرمایه تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سهام شرکت گهرزمین در تاریخ 26 آبان ماه 1397 در بازار دوم فرابورس ایران با قیمت 6800 ریال کشف قیمت شد و در دوره یک ساله با بازدهی 270 درصدی به قیمت 17350 ریال رسید و در حال حاضر و با ارائه گزارش عملکرد مناسب تولید و فروش به قیمت 21000 ریال رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان بورس و اوراق بهادار در بیانیه ای، افزایش 50 درصدی سرمایه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه را بلامانع اعلام نمود.

پایگاه خبری معدن نیوز - سنگ آهن گهر زمین براساس گزارش حسابرسی نشده، در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور 98 به ازای هر سهم 1619 ریال سود محقق کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - طبق اطلاعات بدست آمده عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ توسعه معادن و فلزات از مبارکه به این شرکت نقل مکان می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - حامد کارگر سامانی کارشناس مسائل اقتصادی و رئیس هیئت مدیره شرکت کارگزاری راهبرد در یادداشتی به بازار شهر به مسائل مربوط به بازار سرمایه و حمایت از آن در شرایط فعلی پرداخت. این یادداشت در ادامه از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص بورس امروز با رشد 1272 واحدی در پایان معاملات به 344 هزار و 564 واحد رسید تا یک رکورد دیگر به ثبت برساند.

پایگاه خبری معدن نیوز -شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت های مالی تلفیقی 6 ماهه سود هرسهم را 77 ریال اعلام کرد و از سوی دیگر سود هر سهم در شرکت اصلی 73 ریال منتشر شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - درآمد تجمیعی کگهر در دوره 11 ماهه سال مالی خود نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 108 درصدی (معادل افزایش 2548 میلیارد تومان) داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کامودیتی گزارش داد: فروش شرکت های زنجیره معدن در آبان 98 نشان می دهد فولاد مبارکه با 3236 میلیارد تومان، ملی مس با 1692 میلیارد تومان، فولاد خوزستان با 1366 میلیارد تومان و گل گهر با 1233 میلیارد تومان بیشترین سهم را در میان این شرکت ها داشتند و به ترتیب رشد 19 درصد، 60 درصد، 4 درصد و 74 درصدی نسبت به آبان سال قبل را شاهد بودند.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز