فولاد و آهن

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس گزارش ها شرکت واله برزیل و شرکت آهن و فولاد Baowu چین توافقنامه استراتژیک در زمینه فلزات اساسی، لجستیک، آهن و ذوب فولاد در برزیل را در شانزدهم اکتبر به امضا رساندند.

پایگاه خبری معدن نیوز - استیل مینت گزارش داد که ایران با تولید مجموع 23.26 میلیون تن محصولات فولادی نیمه نهایی و نهایی در نیمه اول سال جاری (21 مارس - 22 سپتامبر)، رشد 6.43 درصدی را به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - منطقه صنعتی جیندال هند ممکن است از 19 تا31 اکتبر سهمیه بندی توزیع انرژی را در این منطقه عملیاتی و اجرا نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - John Ferriola مدیرعامل شرکت فولاد Nucor آمریکا با اشاره به وضعیت پیچیده آمریکا گفت: مشکلات زیادی باعث عدم اطمینان در بازار فولاد شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - روند صادرات فولاد ایران به چین با شتاب مطلوب رو به رشد است و در مرداد ماه به مرز 134 هزار تن رسیده که یک رکورد تاریخی به شمار می رود.

پایگاه خبری معدن نیوز - اختلاف قیمت بیلت صادراتی ایران با شاخص دریای سیاه به 5 دلار کاهش یافت و اسلب ایران با اختلاف 10 دلاری نسبت به شرق آسیا فروخته می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تصمیمات کمیته تخصصی فولاد ابلاغ شد که دارای 8 بند می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز -در همایش روز جهانی استاندارد که در سالن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد برگزار شد شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز به عنوان واحد نمونه و برتر استاندارد معرفی و طی مراسمی از سعید بزرگی مدیرعامل این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

معدن نیوز - با اتکا به توان داخلی و دانش متخصصین برجسته مجموعه فولاد مبارکه و با همکاری مجموعه توکا فولاد و شرکت فرا تحقیق، افتخاری دیگر در صنعت فولاد کشور رقم خورد و شاهد راه اندازی گرم کوره شماره 2 شرکت فولاد سنگ مبارکه بودیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - نشستی با موضوع زنجیره توزیع محصولات فولادی، چالش‌های پیش رو و استراتژی‌های جدید برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت آهن و فولاد ووهان (WISCO) چین تولید در کوره بلند شماره یک خود را متوقف می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز اظهار کرد: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از دی ماه سال گذشته به عنوان تنها شرکتی که در ایران و حتی در خاورمیانه زنجیره کامل فولاد را در اختیار دارد، با ورود پلنت احیای این شرکت به مدار تولید کامل شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تقاضای جهانی فولاد تا پایان سال 2019 میلادی با 3.9 درصد رشد به یک میلیارد و 775 میلیون تن خواهد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - کامودیتی گزارش داد؛ صادرات فولادسازان بزرگ کشور در شهریورماه جهش 60 درصدی داشته و به 584 هزار تن رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت سرمایه گذاری سامان مجد، سهامدار فولاد خوزستان در راستای توسعه صندوق های بازارگردانی تصمیم به راه اندازی صندوق بازارگردانی فولاد خوزستان کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - ذوب آهن اصفهان به عنوان نخستین تولیدکننده فولاد در کشور، آرزوی دیرینه ایرانیان برای تولید ریل را به ثمر رساند و هم اکنون تولید این محصول استراتژیک با استاندارد جهانی با تلاش و کوشش شبانه روزی بلند همتان این شرکت به صورت مستمر انجام می گیرد. در این خصوص با جبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس سابق دانشکده مهندسی راه آهن می گوید: رویداد مبارک تولید ریل استاندارد در داخل کشور به ثمر نشست. مشروح این گفتگو از نظر می گذرد:

معدن نیوز - ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 98 شرکت فولاد هرمزگان توسط تیم ارزیابی گروه فولاد مبارکه اصفهان در روز گذشته (22 مهر ماه) برگزار گردید.

پایگاه خبری معدن نیوز - بر اساس نامه شماره 4014-98-78 مورخ 15 مهرماه سال جاری از سوی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، بابک بیگی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان منصوب شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ترامپ برای محدود کردن خسارات از ترکیه خواست تا حمله نظامی به سوریه را متوقف نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در کنفرانس استیل پرایس به عنوان مرد سال فولاد ایران معرفی گردید.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز