سیمان و مصالح

پایگاه خبری معدن نیوز- پاکستان سهم عمده خود در بازار سیمان افغانستان را به دلیل افزایش قیمت انرژی برای تولید این محصول به ایران واگذار کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- نایب رییس شرکت تعاونی مصالح ساختمانی یزد با اندک خواندن سهم سیمان در صنعت ساخت و ساز، معتقد است که افزایش قیمت اخیر آن تاثیرات فاحشی بر صنعت ساخت و ساز ندارد و بیشتر از بعد روانی بر جامعه تاثیر گذاشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- طرح افزایش سرمایه شرکت‌های سیمانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در دست بررسی است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس هیأت امنای بنیاد مستضعفان گفت: همه شرکت‌های بنیاد مستضعفان تا پایان سال 96 مالیات را پرداخت کرده و مفاصاحساب دریافت کرده‌اند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مقایسه درآمد شرکت‌های سیمانی در سال مالی منتهی به اسفند 97 نشان می‌دهد، سیمان تهران با نماد ستران با درآمد 327 میلیارد تومانی، بالاترین مبلغ درآمد و سیمان کردستان با نماد سکرد با درآمد 39 میلیارد تومانی کمترین مبلغ درآمد را در گروه سیمانی‌ها به خود اختصاص داده‌ا‌ند.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان - در ابلاغیه‌ای به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استانها افزایش قیمت سیمان را ابلاغ کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در تصمیم جدید تولیدکنندگان، قیمت سیمان سفید با اصلاحات اعمال شده 20 هزار تومان دیگر افزایش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر توسعه و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 37 هزار تُن کلینکر در اسکله کاوه قشم بارگیری و به کشور امارات صادر شد که این دومین محموله صادر شده از این بندر به مقاصد صادراتی است.

پایگاه خبری معدن نیوز - عبدالرضا شیخان گفت: بیش از 24 درصد سیمان ایران به افغانستان صادر می شود و این کشور بیشترین حجم صادراتی سیمان را به خود اختصاص داده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مطابق تصمیم اعضاء انجمن صنفی کارفرمایان سیمان، قیمت انواع سیمان خاکستری و سفید از فردا گران می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - همایش ساماندهی و توسعه صادرات بازار صنعت سیمان ایران در سالن اجتماعات انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران برگزار شد همایش ساماندهی و توسعه صادرات بازار صنعت سیمان ایران برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشور‌های آسیای میانه بیش از 200 درصد افزایش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز -عبدالرضا شیخان گفت: باتوجه به افزایش هزینه‌های تولید سیمان، بزودی نرخ‌های جدید اعلام می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامِرد گفت: عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان در این منطقه به زودی توسط بخش خصوصی آغاز می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت سیمان سفید نی ریز با هدف افزایش صادرات به بازارهای برون مرزی، پروژه اخذ گواهینامه (CE) محصول جهت صادرات به اروپا را تعریف کرد و هم اکنون موفق به اخذ این گواهینامه شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه صنعت سیمان در کشور تقریبا 87 میلیون تن ظرفیت سازی کرده است، گفت: بیش از 70 کارخانه سیمان سازی در کشور مشغول به فعالیت هستند.

پایگاه خبری معدن نیوز - صنعت سیمان در مقایسه با سایر صنایع کمترین تاثیر را از تحریم ها می پذیرد و همین مزیت، نقطه قوتی است که هم وضعیت سیمانی ها را با ثبات کرده و هم این صنعت را برای سرمایه گذاری جذاب می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در راستای همسان سازی مقررات در گذرگاه های مرزی عراق، از این پس واردات سیمان به اقلیم کردستان عراق نیز ممنوع خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون امور معادن وصنایع معدن سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان تهران از تبدیل کارخانه سیمان ری به موزه صنعت سیمان و مجموعه گردشگری خبرداد.

پایگاه خبری معدن نیوز- کارشناس صنعت سیمان از تقاضای جدید تجار هندی و چینی برای خرید سیمان ایران خبر داد و گفت: پیش‌بینی می شود صادرات سیمان امسال 20 تا 30 درصد افزایش یابد.

گزارش تصویری