صنايع معدني

پایگاه خبری معدن نیوز - ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: بیش از 580 معدن در این استان موجود است و برای هشت هزار نیرو اشتغالزایی کرده است و افزون بر این هم اکنون 10 کارخانه سیمان با ظرفیت هفت میلیون تن در حوزه فرآوری معادن فعالیت دارد و در دهه فجر امسال نیز کارخانه سیمان نی ریز نیز افتتاح خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز -براساس آمار گمرک تایوان این کشور در ماه نوامبر 8 هزار و 220 تن فولاد تخت آلیاژی وارد کرد درحالی که در ماه قبل 7 هزار و 200 تن وارد کرده بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ملی سرب و روی ایران با افشای اطلاعات با اهمیت در کدال اعلام داشت: فعالیت متوقف شده جهت تعمیرات اساسی (اورهال) کارخانه سرب از سر گرفته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مراسم تکریم و معارفه روسای هیات عامل ایمیدرو فردا دوشنبه 26 آذر ماه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در ایمیدرو برگزار می شود.

معدن نیوز - خداداد غریب پور امروز جلسه ای کوتاه با معاونان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - پروژه فولاد Delong اندونزی تا ژوئن 2019 به تأخیر افتاده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل فولاد مبارکه روز چهارشنـبه 21 آذرماه با اعضای جدید هیئت‌مدیـرۀ کانون بازنشستگان فولاد مبارکه دیدار و طی سخنانی اظهار کرد: بازنشستگان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی سازمان در ساخت، بهره‌برداری و توسعۀ شرکت فولاد مبارکه اصلی‌ترین نقش را ایفا کرده‌اند.

پایگاه خبری معدن نیوز - عصر دیروز، جلسه هماهنگی برای سرعت بخشیدن به راه‌اندازی پروژه اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه با حضور محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت مس، علی محمدی عضو هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران و مجریان این طرح در شرکت مس برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت در اعتراض به انتصابات جدید وزیر صنعت استعفا داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از رفع مشکل صادرات محصولات گروه ملی فولاد خبرداد و گفت: مشکل صدور و تمدید کارت بازرگانی شرکت گروه ملی فولاد خوزستان در جلسه ستاد تسهیل استان که به منظور بررسی مشکلات این شرکت برگزار شده بود برطرف شده و امیدواریم صادرات محصولات این شرکت مجددا از سر گرفته شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - در پی انتصاب غریب پور به عنوان رئیس هیئت عامل ایمیدرو مدیران شرکت های مختلف پیام های تبریکی را ارسال کردند و به نحوی انتصاب وی را تبریک گفتند. در ادامه برخی از این پیام ها نشر داده می شود:

پایگاه خبری معدن نیوز - عضو هیئت‌مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به افزایش‌ هزینه‌ها در سال‌جاری به‌خاطر تغییرات نرخ ارز گفت: در شرایط کنونی تنها راه جبران افزایش هزینه‌ها افزایش تولید است که تلاش جمعی مدیران و پرسنل برای مدیریت کردن هزینه‌ها و ارایه راهکارهای عملی برای کاهش آن را می‌طلبد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو از برنامه افزایش ظرفیت تولید زغالسنگ در کشور خبر داد و گفت: این برنامه در راستای طرح جامع فولاد اجرایی می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - کمپانی بی اچ پی ادعا کرده است که یک معدن جدید مس در نزدیکی معادن فعلی «المپیک دم» واقع در استرالیا کشف کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - قرار است رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخ به سوال 6 نماینده سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در ماه نوامبر هند حدود 8.93 میلیون تن فولاد خام تولید کرد که 3.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل که 8.6 میلیون تن بود، داشت.

معدن نیوز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی دو موضوع مهم را شفاف سازی و به اطلاع سهامداران این شرکت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز- پس از لغو برخی ممنوعیت‌ها توسط دولت جمهوری دموکراتیک کنگو، کمپانی مس کاموتو (KCC) مجدداً واردات و صادرات مواد از این کشور را از سر گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان خصوص‌سازی در نظر دارد به منظور وصول مطالبات خود از خریدار قبلی، نسبت به واگذاری و انتقال سهام شرکت مجتمع آلومینیوم المهدی و دارائی های طرح آلومینیوم هرمزآل با مشخصات و شرایط ذکر شده در تصویر اقدام نماید.

گزارش تصویری