صنايع معدني

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) در سال 1386 تاسیس شد و فعالیت اصلی آن در حوزه اکتشاف و بهره برداری از معادن است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کمپانی شیلیایی کودلکو که بزرگ‌ترین تولیدکننده مس در جهان است، اعلام کرد که در حال ارزیابی برای تعطیل کردن واحد ذوب مس «ونتاناس» (Ventanas) در یک منطقه ساحلی آلوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- گزارش هفتگی بازار های فولاد منتشر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت Alcoa که به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده آلومینیوم در جهان شناخته می شود کسری تولید آلومینیوم جهان در سال 2019 را بین 800 هزار تن تا 1.2 میلیون تن تخمین زده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان حمایت از واحدهای تولیدی در راستای حفظ اشتغال موجود و اشتغال پایدار را از رویکردهای مهم این سازمان خواند و از موافقت با درخواست شرکت فولاد گیلان برای تأمین ارز جهت وارد کردن ماشین آلات مورد نیاز به کشور خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - با اتکا به توان کارشناسان نورد سرد فولاد مبارکه و با همکاری شرکت‌های سازنده داخلی پروژۀ بهینه‌سازی سیستم کنترل واحدهای تولید هیدروژن ناحیه نورد سرد تعریف و اجرا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مباحث مربوط به تعمیر و نگهداری برنامه ریزی و نیز کاهش ذخایر در فیلدها و پهنه ها سبب شد تولید بی اچ پی بیلیتون شاهد کاهش باشد به گونه ای که تولید سنگ آهن پیلبارا به دلیل همین مباحث تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده با افت 3 درصدی در سه ماهه منتهی به سپتامبر در مقایسه با سه ماهه منتهی به ژوئن 2019 شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت فولاد Feng Hsin به عنوان یکی از مهم ترین کارخانه های فولاد به روش کوره قوس الکتریکی در تایوان، قیمت سفارشات قراضه خود را طی چند ماه اخیر به طور مداوم کاهش داده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - ذوب آهن اصفهان موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد 17025 در حوزه کالیبراسیون شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزارت بازرگانی آمریکا حکم نهایی درخصوص تعرفه آنتی دامپینگ بر روی میله های فولادی زنگ نزن وارداتی از هند را صادر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - محمد رضا جلالی دبیر هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هلدینگ های متیل، آتیه‌فولاد و سرمایه‌گذاری توکا‌فولاد با سوابق ارزشمند و اتکا به نیروی انسانی متخصص خود باید بتواند برای گروه فولاد مبارکه و به‌طورکلی برای صنعــــــت و اقتصــــــاد کشـــــــور بیش‌ازپیش نقش‌آفرینی کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - پس‌ازاین‌که شرکت فولاد مبارکه حمایت و همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان، انجمن‌های علمی و استارتاپ ها را در دستور کار خود قرار داد، در اقدام عملی دیگر این شرکت و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور تفاهم‌نامه ساخت لامپ‌های وارداتی اشعه ایکس 100 و 75 کیلوولت بین شرکت فولاد مبارکه وشرکت آشکار پرتو پویا از زیرمجموعه‌های پـــــارک علـــــم وفن‌آوری قزوین امضاء شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس گزارش ها شرکت واله برزیل و شرکت آهن و فولاد Baowu چین توافقنامه استراتژیک در زمینه فلزات اساسی، لجستیک، آهن و ذوب فولاد در برزیل را در شانزدهم اکتبر به امضا رساندند.

پایگاه خبری معدن نیوز - ریوتینتو براساس گزارش های سه ماهه جولای تا سپتامبر، پیش بینی تولید آلومینوم، آلومینا و بوکسیت در سال 2019 را درمقایسه با انتظارات قبلی کاهش داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - استیل مینت گزارش داد که ایران با تولید مجموع 23.26 میلیون تن محصولات فولادی نیمه نهایی و نهایی در نیمه اول سال جاری (21 مارس - 22 سپتامبر)، رشد 6.43 درصدی را به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - موکب شرکت مس میزبان عاشقان زیارت حرم اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین است.

پایگاه خبری معدن نیوز - منطقه صنعتی جیندال هند ممکن است از 19 تا31 اکتبر سهمیه بندی توزیع انرژی را در این منطقه عملیاتی و اجرا نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - John Ferriola مدیرعامل شرکت فولاد Nucor آمریکا با اشاره به وضعیت پیچیده آمریکا گفت: مشکلات زیادی باعث عدم اطمینان در بازار فولاد شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کامودیتی در گزارشی نوشت: آیا می دانید در حال حاضر، نزدیک به 8 درصد ظرفیت عرضه مس دنیا به دلیل اعتصاب، کمبود برق، بستن جاده و ... ریسک توقف و عدم تامین بازار را دارند؟

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز