صنايع معدني

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس گزارش ها شرکت واله برزیل و شرکت آهن و فولاد Baowu چین توافقنامه استراتژیک در زمینه فلزات اساسی، لجستیک، آهن و ذوب فولاد در برزیل را در شانزدهم اکتبر به امضا رساندند.

پایگاه خبری معدن نیوز - ریوتینتو براساس گزارش های سه ماهه جولای تا سپتامبر، پیش بینی تولید آلومینوم، آلومینا و بوکسیت در سال 2019 را درمقایسه با انتظارات قبلی کاهش داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - استیل مینت گزارش داد که ایران با تولید مجموع 23.26 میلیون تن محصولات فولادی نیمه نهایی و نهایی در نیمه اول سال جاری (21 مارس - 22 سپتامبر)، رشد 6.43 درصدی را به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - موکب شرکت مس میزبان عاشقان زیارت حرم اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین است.

پایگاه خبری معدن نیوز - منطقه صنعتی جیندال هند ممکن است از 19 تا31 اکتبر سهمیه بندی توزیع انرژی را در این منطقه عملیاتی و اجرا نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - John Ferriola مدیرعامل شرکت فولاد Nucor آمریکا با اشاره به وضعیت پیچیده آمریکا گفت: مشکلات زیادی باعث عدم اطمینان در بازار فولاد شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کامودیتی در گزارشی نوشت: آیا می دانید در حال حاضر، نزدیک به 8 درصد ظرفیت عرضه مس دنیا به دلیل اعتصاب، کمبود برق، بستن جاده و ... ریسک توقف و عدم تامین بازار را دارند؟

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت مس گفت: شرکت مس هم‌اکنون وضعیت خوبی را دنبال می‌کند و خوشبختانه در شش‌ماهه نخست 98 توانستیم بیش از 132 هزار تن کاتد تولید کنیم. همچنین، طی این بازه زمانی ارزش بازار شرکت در بازار سرمایه نیز از 40 هزار میلیارد تومان عبور کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - روند صادرات فولاد ایران به چین با شتاب مطلوب رو به رشد است و در مرداد ماه به مرز 134 هزار تن رسیده که یک رکورد تاریخی به شمار می رود.

پایگاه خبری معدن نیوز- کارشناس مسئول نظارت بر معادن خراسان شمالی گفت: 180 تن مواد معدنی مکشوفه از معدن"آلبلاغ"در مزایده فروخته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - اختلاف قیمت بیلت صادراتی ایران با شاخص دریای سیاه به 5 دلار کاهش یافت و اسلب ایران با اختلاف 10 دلاری نسبت به شرق آسیا فروخته می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تصمیمات کمیته تخصصی فولاد ابلاغ شد که دارای 8 بند می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - بعد از گذشت سالها از واگذاری آلمینیوم المهدی هنوز بسیاری از مطالبات شرکت های همکار از زمان مدیریت قبلی تسویه و پرداخت نشده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - منابع مطلع اعلام کردند کمپانی‌های چینی مین‌متالز، جیانگشی و زی‌جین ازجمله کمپانی‌هایی هستند که پیشنهاد سرمایه‌گذاری در معدن مسِ کمپانیِ زامبیایی Barrick Gold Corp داده‌اند که مجموع این سرمایه‌گذاری‌ها بالغ بر یک میلیارد دلار خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز -در همایش روز جهانی استاندارد که در سالن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد برگزار شد شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز به عنوان واحد نمونه و برتر استاندارد معرفی و طی مراسمی از سعید بزرگی مدیرعامل این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

معدن نیوز - با اتکا به توان داخلی و دانش متخصصین برجسته مجموعه فولاد مبارکه و با همکاری مجموعه توکا فولاد و شرکت فرا تحقیق، افتخاری دیگر در صنعت فولاد کشور رقم خورد و شاهد راه اندازی گرم کوره شماره 2 شرکت فولاد سنگ مبارکه بودیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - نشستی با موضوع زنجیره توزیع محصولات فولادی، چالش‌های پیش رو و استراتژی‌های جدید برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر مجتمع آلومینای ایران گفت: نیمه نخست امسال، حدود سه هزار تن شمش آلومینیوم در کارخانه آلومینای جاجرم تولید شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت آهن و فولاد ووهان (WISCO) چین تولید در کوره بلند شماره یک خود را متوقف می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز اظهار کرد: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از دی ماه سال گذشته به عنوان تنها شرکتی که در ایران و حتی در خاورمیانه زنجیره کامل فولاد را در اختیار دارد، با ورود پلنت احیای این شرکت به مدار تولید کامل شد.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز