گفتگو، یادداشت و نشست خبری

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا دستجردی عضو هیئت مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی به مناسبت هفته معدن بر نقش بی بدیل سمن ها و تشکل‌های غیر دولتی برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ملی بخش معدن و صنعت در شرایط کنونی تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - پروژه بازسازی کوره احیاء شرکت "صبا فولاد خلیج فارس" با تلاش متخصصین داخلی و با همکاری "شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن" وابسته به ذوب آهن اصفهان در مدت زمان 40 روز و انجام حدود 7000 نفر ساعت کار با موفقیت به ثمر نشست.

پایگاه خبری معدن نیوز - جمشید ملارحمان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پیامی فرارسیدن روز و هفته معدن را تبریک گفته و گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:

پایگاه خبری معدن نیوز - خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز معدن و هفته معدن، این بخش را کانون توجه خواند. متن این پیام در ذیل از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به مناسبت فرارسیدن اول خردادماه، روز معدن در پیامی این روز را به معدنکاران و تمامی تولیدکنندگان مواد معدنی تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - امید فلاح مدیر مجتمع سرب و روی انگوران در گفت و گو با معدن نیوز اهم اقدامات مهم مجتمع سرب و روی انگوران به منظور تحقق جهش تولید در سال 99 را تشریح کرد. در ادامه این گزارش از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - هم افزایی روابط عمومی ها به اثرگذاری بهتر آنها در انعکاس تلاش های مدیران، کارکنان و کارگران معدن و صنایع معدنی به جامعه کمک بسیاری می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی «ارتباطات و روابط‌عمومی» را به فعالان و تلاشگران این حوزه تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا دستجردی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در، یادداشتی از چندین برابر شدن درآمد ارزشی کشور در مقایسه با نفت با بهره برداری از معادن مطابق با استانداردهای جهانی پرداخت که از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - فاز 2 فولادسازی فولاد کاوه جنوب کیش ازجمله طرح های در دست اجرای این واحد فولادسازی بود که نه تنها با عملیاتی شدن آن به ظرفیت فولاد کشور افزوده می شود بلکه سبب خواهد شد ظرفیت این واحد مستقر در جنوب کشور دو برابر شده و از 1.2 میلیون تن به 2.4 میلیون تن افزایش یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تقی ممتازان کارشناس بازار فولاد در یادداشتی به معدن نیوز به بررسی تحولات بازارهای جهانی فولاد پس از کرونا پرداخته و به این سوال پاسخ داده که بعد از کرونا چه جهانی در انتظار ماست؟ جهانی بهتر و زیباتر یا جهانی وحشتناک و رعب آور؟ این یادداشت را در ادامه بخوانید:

پایگاه خبری معدن نیوز - سید افشین گنج بخش عضو سازمان نظام مهندسی معدن در یادداشتی به بحث فرصت ها و تهدیدهای استفاده از ظرفیت اشتغالزایی معادن کوچک پرداخته است که این یادداشت در ادامه از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - مجیدی، مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در یادداشتی به بهانه سالروز تولید اولین شمش آلومینیوم در خاورمیانه، آلومینیوم را جایگزین مناسبی برای نفت و گاز در توسعه پایدار کشور خواند. این یادداشت در ادامه از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - با استعفای "عزیزاله عصاری" پس از یک دوره چهارساله از مدیرعاملی هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، شنیده‌ها حاکی از انتصاب "یونس الستی" معاون فعلی توسعه مدیریت و منابع وزیر صمت بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مریم کارگر راضی؛ مشاور مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در امور پژوهشی در یادداشتی به بررسی تاثیر فلز مس در مبارزه با کرونا پرداخته است که از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا دستجردی؛ عضو هیئت مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی به موضوع گردشگری در معدن پرداخته است که از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت صبا فولاد خلیج فارس در زمستان سال گذشته و همزمان با بحران کمبود قراضه و آهن اسفنجی، بخشی از مواد اولیه بزرگ‌‌ ترین فولادساز کشور (فولاد مبارکه اصفهان) را تامین نمود.

پایگاه خبری معدن نیوز - حسام مقدمعلی؛ معاون اکتشاف و بهره برداری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی به بررسی فرصت ها و تهدیدهای خصوصی سازی ایمیدرو پرداخته است. متن این یادداشت را در ادامه بخوانید:

پایگاه خبری معدن نیوز - رکورد همزمان افزایش تولید و کاهش ضایعات در شرکت صبا فولاد خلیج فارس از زمان تاسیس تا کنون در فروردین ماه سال 99 شکسته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - احسان عزیزی؛ مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی یزد در یادداشتی به تاثیر تحقیق و توسعه در جهش تولید پرداخت که از نظر می گذرد:

گزارش تصویری