پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روزخبرنگار

پایگاه خبری معدن نیوز -امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در پیامی به مناسبت روز خبرنگار تاکید کرد:

نقش بی بدیل و ارزنده خبرنگاران در بهبود روابط مردمی و تکوین مسیر پیشرفت و تعالی کشور

پایگاه خبری معدن نیوز -یونس الستی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، از نقش بی بدیل و ارزنده خبرنگاران در بهبود روابط مردمی و تکوین مسیر پیشرفت و تعالی کشور گفت.

پیام مدیرعامل تاصیکو به مناسبت روز خبرنگار؛ نقدهای سازنده اصحاب رسانه زمینه ساز تعالی و ارتقاء بهره وری است

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: اصحاب رسانه نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و همگان باید در برابر آنان پاسخگوباشیم. نقدهای سازنده اصحاب رسانه، به عنوان ناظران امین و صادق بر عملکرد مسوولان نه تنها عامل بازدارنده در برابر خطاها و اشتباهات است بلکه زمینه ساز تعالی و ارتقاء بهره وری نیز خواهد بود.

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد:

خبرنگاران دیده بانان جامعه، تصویرگران زندگی

پایگاه خبری معدن نیوز -ایرج ترابی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران را دیده بانان جامعه تصویرگران زندگی خواند. این یادداشت در ادامه از نظر می گذرد:

عصاری تاکید کرد:

مسیر توسعه از باور قلبی مدیران می گذرد/ نیاز مبرم صنعت به ارتباط با شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها/ ارتباط موثر صنعت و دانشگاه نیازمند مدیران معتقد به نوآوری است

پایگاه خبری معدن نیوز -عزیزاله عصاری از مدیران خوب و خوشنام در عرصه صنعت و اقتصاد کشور است که پیش از این سمت های مختلف از جمله معاونت هلدینگ شستا، معاونت سازمان انرژی اتمی، مدیر عاملی سرمایه گذاری شاهد و مدیریت هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را در کارنامه کاری خود دارد. وی معتقد است که صنعت ما به ارتباط با شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها نیاز جدی دارد و بدون ایجاد این ارتباط از توسعه یافتگی عقب خواهد ماند.

اولتیماتوم معاونت معدنی وزارت صمت برای تعیین ضرایب به معدنی ها و فولادی ها

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز جلسه معدنی ها و فولادی ها در دفتر معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و به گفته منابع آگاه، این جلسه که حاشیه های زیادی داشت نیز بدون نتیجه به پایان رسید و تنها اولتیماتوم معاونت معدنی وزارت صمت را به همراه داشت.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در جمع اصحاب رسانه مطرح کرد:

معادن زغال سنگ در اولویت مدیریت ریسک و بازرسی

معدن نیوز -تقی نبئی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در نشست با اصحاب رسانه مطرح کرد: اغلب بخش های نقشه راه معدن، امور فنی است و متولی این امور فنی سازمان نظام مهندسی معدن می باشد.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو در یادداشتی به مناسبت روز صنعت و معدن مطرح کرد:

تسهیل گری و راهبری، زمینه ساز تقویت حضور بخش خصوصی

پایگاه خبری معدن نیوز - خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، تسهیل گری و راهبری را زمینه ساز تقویت حضور بخش خصوصی خواند. مشروح این یادداشت را در پی بخوانید:

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین به مناسبت روز صنعت و معدن

پایگاه خبری معدن نیوز - علی اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهر زمین در پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، آغاز انقلاب صنعتی را موجب چشمگیرتر شدن اهمیت روز افزون صنعت و معدن خواند. متن این پیام در ادامه از نظر می گذرد:

پیام مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز صنعت و معدن

پایگاه خبری معدن نیوز - ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، این روز را فرصت مغتنمی برای بازنگری به ظرفیت های عظیم معدنی دانست.

توزیع ناعادلانه سود در زنجیره تولید فولاد، تقویت خام فروشی را به دنبال دارد/ در سال جهش تولید، انگیزه تولید کنندگان را از بین نبریم

پایگاه خبری معدن نیوز - آیا می‌توان توجیهی برای افزایش ضریب قیمتی کنسانتره سنگ آهن، گندله و آهن اسفنجی یافت؟ در حال حاضر با همان ضرایب قبلی، روند سودآوری شرکت‌های معدنی قابل پیش‌بینی است و قطعا با افزایش ضرایب قیمتی تاثیر در سایر نهاده‌ها شرکت‌های فولادسازی، سودآوری شرکت‌های فولادی به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد و ضمن ایجاد التهاب در قیمت محصولات نهایی، توسعه در بخش فولادسازی را مختل خواهد کرد.

دبیرخانه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در مقاله ای بررسی کرد:

چگونه می توان در معادن و صنایع معدنی تحول دیجیتال ایجاد کرد؟

پایگاه خبری معدن نیوز - دبیرخانه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در مقاله ای به موضوع چگونگی تحول دیجیتال در معادن و صنایع معدنی پرداخته است که در فایل پی دی اف ضمیمه قابل دانلود و مطالعه می باشد:

مشاور مدیرعامل ایمپاسکو در امور پژوهشی و عضو هیئت علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران شمال در مقاله ای مطرح کرد:

مس در مبارزه طلبی با کووید-۱۹

پایگاه خبری معدن نیوز- مریم کارگر راضی؛ مشاور مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در امور پژوهشی و عضو هیئت علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران شمال در مقاله ای تحت عنوان مس در مبارزه طلبی با کووید-۱۹ به موضوع کاربردهای مس در علم پزشکی پرداخته است.

معاون وزیر صمت در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد:

رشد ۲.۱ درصدی صنعت در سال ۹۸/ رشد معدنی ۱.۹ درصدی شد

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از رشد ٢.١ درصدی صنعت در سال ٩٨ خبر داد و گفت: بنا به اعلام بانک مرکزی، رشد معدن ١.٩ درصد بوده است.

مشاور مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در امور پژوهشی در یادداشتی بررسی کرد:

کاتالیست های عناصر نادر خاکی

پایگاه خبری معدن نیوز - مریم کارگر راضی مشاور مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در امور پژوهشی در یادداشتی به موضوع کاتالیست های عناصر نادر خاکی پرداخته است. این یادداشت در ادامه از نظر می گذرد:

مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در یادداشتی بررسی کرد:

چالش‌های معدنکاری، محیط‌زیست و توسعه پایدار

پایگاه خبری معدن نیوز - مجید وفایی فرد مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در یادداشتی به به بهانه روز جهانی محیط زیست به چالش‌های معدنکاری، محیط‌زیست و توسعه پایدار پرداخته است که در ادامه از نظر می گذرد:

عضو هیئت مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی به مناسبت هفته معدن تاکید کرد:

نقش بی بدیل سمن ها و تشکل‌های غیر دولتی برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ملی بخش معدن و صنعت در شرایط کنونی

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا دستجردی عضو هیئت مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی به مناسبت هفته معدن بر نقش بی بدیل سمن ها و تشکل‌های غیر دولتی برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ملی بخش معدن و صنعت در شرایط کنونی تاکید کرد.

معدن نیوز گزارش می دهد؛

یک اقدام مبتنی بر خودکفایی در صنعت فولاد که از نظرها دور ماند؛ بازسازی کوره احیاء کارخانه صبا فولاد خلیج فارس با همکاری ذوب آهن اصفهان

پایگاه خبری معدن نیوز - پروژه بازسازی کوره احیاء شرکت "صبا فولاد خلیج فارس" با تلاش متخصصین داخلی و با همکاری "شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن" وابسته به ذوب آهن اصفهان در مدت زمان ۴۰ روز و انجام حدود ۷۰۰۰ نفر ساعت کار با موفقیت به ثمر نشست.

پیام مدیرعامل گل گهر به مناسبت روز و هفته معدن؛

سال گذشته دوره تحقق "رونق تولید معدن" و امسال دوره ای برای استواری و ثابت قدمی جهت رسیدن به "جهش تولید" است

پایگاه خبری معدن نیوز - جمشید ملارحمان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پیامی فرارسیدن روز و هفته معدن را تبریک گفته و گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:

پیام معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو به بهانه فرارسیدن رسیدن روز و هفته معدن؛ معدن در کانون توجه

پایگاه خبری معدن نیوز - خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز معدن و هفته معدن، این بخش را کانون توجه خواند. متن این پیام در ذیل از نظر می گذرد:

پیام تبریک مدیرعامل ایمپاسکو به مناسبت روز معدن

پایگاه خبری معدن نیوز - وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به مناسبت فرارسیدن اول خردادماه، روز معدن در پیامی این روز را به معدنکاران و تمامی تولیدکنندگان مواد معدنی تبریک گفت.

در گفت و گوی معدن نیوز با مدیر مجتمع سرب و روی انگوران تشریح شد:

اقدامات مهم مجتمع سرب و روی انگوران به منظور تحقق جهش تولید در سال ۹۹

پایگاه خبری معدن نیوز - امید فلاح مدیر مجتمع سرب و روی انگوران در گفت و گو با معدن نیوز اهم اقدامات مهم مجتمع سرب و روی انگوران به منظور تحقق جهش تولید در سال ۹۹ را تشریح کرد. در ادامه این گزارش از نظر می گذرد:

مدیر روابط عمومی ایمیدرو در یادداشتی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مطرح کرد:

سهم معدن از ارتباطات/ فاصله زیادی تا رسیدن به تعریف و کارکرد واقعی روابط عمومی ها در کشور وجود دارد/ ظرفیت ها و تلاش های بخش معدنی کشور به صورت ضعیفی به مردم اطلاع رسانی شده است

پایگاه خبری معدن نیوز - هم افزایی روابط عمومی ها به اثرگذاری بهتر آنها در انعکاس تلاش های مدیران، کارکنان و کارگران معدن و صنایع معدنی به جامعه کمک بسیاری می کند.

سرپرست وزارت صمت در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی:

سهم انکار ناپذیر حوزه روابط عمومی و رسانه در جایگاه نهادی، ستادی و اجرایی هر سازمان

پایگاه خبری معدن نیوز - حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی «ارتباطات و روابط‌عمومی» را به فعالان و تلاشگران این حوزه تبریک گفت.

عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در یادداشتی بررسی کرد:

چندین برابر شدن درآمد ارزی کشور با بهره برداری از معادن مطابق استاندارد جهانی

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا دستجردی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در، یادداشتی از چندین برابر شدن درآمد ارزشی کشور در مقایسه با نفت با بهره برداری از معادن مطابق با استانداردهای جهانی پرداخت که از نظر می گذرد:

نورد گرم 2 مبارکه
گالری ویدئو
شرکت صبافولاد
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز