بانک و بیمه

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل بانک توسعه تعاون میزان تسهیلات پرداختی این بانک به بخش صنعت و معدن طی سه سال اخیر را 149 هزار میلیارد ریال اعلام نمود که این میزان حدود 40 درصد از پرتفوی تسهیلاتی بانک را شامل می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در پیامی روز صنعت و معدن را به کلیه دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در یادداشتی به مناسبت روز صنعت و معدن توسعه همه جانبه را بر پایه زیست بوم خواند. این یادداشت را در ادامه بخوانید:

پایگاه خبری معدن نیوز - آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در سه ماهه نخست امسال حجم سرمایه‌گذاری خارجی مصوب در بخش صنعت، معدن و تجارت نزدیک به 20 درصد رشد داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با عنوان راهکارهایی برای رفع موانع تولید سازندگان ماشین آلات معدنی، از اقدام تشویقی صندوق در جهت استفاده متقاضیان از تجهیزات معدنی ساخت داخل گفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر عامل بانک ملت با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این بانک، با حضور در دفتر مرکزی شرکت ملی مس ایران با سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مس ایران دیدار و گفت و گو کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - از بانک پاسارگاد و بانک ملی گرفته تا بانک آینده، بانک اقتصاد نوین، بانک انصار، بانک ایران زمین، بانک پارسیان، پست بانک، بانک تجارت، بانک توسعه تعاون، بانک صادرات، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک ملت؛ بسیاری شاید بپرسند بیشترین سود بانکی را در سال 99 کدام بانک پرداخت می‌کند؟ در مطلب زیر به این سئوال پاسخ داده ایم.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجید کاظمی، مدیر امور اعتبارات بانک شهر و هیات همراه، 21 خرداد در دیدار با معاون مالی و اقتصادی و مدیر مالی شرکت، افزایش سطح تعامالت با ذوب آهن اصفهان را خواستار شدند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خبر داد: پرونده 34 پروانه معدن کوچک مقیاسِ معرفی شده برای دریافت تسهیلات از سوی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، در حال تکمیل است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: امسال تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام که قبلا از سوی این بانک تامین اعتبار شده و پیشرفت 80 درصدی دارند به عنوان یکی از اولویت‌ها در دستور کار قرار دارد که شمار آنها 70 طرح متوسط و بزرگ است.

پایگاه خبری معدن نیوز- جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در 11 ماهه سال گذشته 255 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک‌ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن پرداخت شده که این مبلغ معادل 31.2 درصد از تسهیلات بانکی پرداخت شده به بخش‌های مختلف اقتصادی بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- حسین مهری اظهار داشت: طی دو سال اخیر حدود اختیارات تجمعی مدیران استانی و رؤسای شعب در اعطای تسهیلات و اعتبارات به طور میانگین تا سه برابر افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز -معاون وزیر اقتصاد: امسال 100 هزار میلیارد تومان از دارایی‌ها و سهام بانک‌ها در شرکت‌های زیرمجموعه واگذار می‌شود.

پایگاه خبر معدن نیوز - با حذف چهار صفر از پول ملی، «ریال» به «تومان» تغییر می‌کند و بر اساس لایحه اصلاح ماده یک قانون پولی و بانکی کشور هرتومان معادل 10٫000ریال واَضعاف آن «قران» خواهد بود و هر تومان معادل 100 قران آن شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- طی 11 ماهه سال 98 میزان تسهیلات پرداختی توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن 43.7 درصد رشد یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد: صندوق ضمانت صادرات مطابق با استانداردها، ریسک های سیاسی و تجاری صادرکنندگان را پوشش می دهد و شرکت های معدن و صنایع معدنی می توانند از این ظرفیت، برای تضمین معاملات تجاری خود بهره مند شوند.

پایگاه خبری معدن نیوز - عضو هیئت مدیره صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی ضمن تشریح مهمترین اقدامات تسهیلاتی صندوق بیمه به معادن و شرکت های معدنی در سال گذشته گفت: مجتمع معدنی وکارخانه مس تخت گنبد سیرجان از جمله کارخانه هایی بود که با استفاده ازبیمه نامه های اعتباری صندوق بیمه، سبب اشتغالزایی حدود 1200 نفر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ر اساس آمار وزارت صنعت، معدن وتجارت در دوره 11 ماهه پارسال (منتهی به بهمن) مبلغ 255.3 هزار میلیارد تومان، مجموع تسهیلات اعطایی به بخش صنعت ومعدن بود که 71.1 درصد از آن برای تامین سرمایه درگردش واحد های این بخش اختصاص یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- عباس معمار نژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام داشت: این بانک در شاخص های تدوین شده در حوزه استقرار حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال در سال 98 رتبه دوم را در بین بانک ها به خود اختصاص داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تسهیلات پرداختی بانکها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن طی 11 ماه سال گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال 97 از رشد 43.7 درصدی برخوردار شد.

گزارش تصویری