بانک و بیمه

معدن نیوز - سرپرست مدیریت فنی ومهندسی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: تا روز 28 اسفند ماه سال 98، تمامی درخواست های بهره برداران در این سال تعیین تکلیف شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی طی 2 سال گذشته 592 میلیارد تومان بیمه نامه سرمایه گذاری و اعتباری در بخش معدن و صنایع معدنی صادر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - اقتصاددان ارشد گلدمن ساچه Jan Hatzius روز دوشنبه 2 مارس اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد اقتصاد جهان را به رکود خواهد کشاند.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است از آغاز امسال تا پایان دی ماه تعداد 79 مورد طرح/ واحد به ارزش 780 میلیون دلار در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور با مشارکت سرمایه گذار خارجی به تصویب رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: صندوق بیمه در نظر دارد از محل بازار سرمایه برای پروژه های خرد که سهامی عام نیستند، به واسطه صندوق بیمه فعالیت های معدنی، تامین مالی کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل بانک اقتصاد نویــــن به همــــراه جمعــــی از معاونین و اعضا هیئت مدیره این بانک در دیدار با معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه از آمادگی این بانک برای ارایه خدمات بیشتر به فولاد مبارکه خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - در راستای رونق بخش تولید کشور، میزان تسهیلات پرداختی بانک صنعت و معدن از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت تعداد گواهی اکتشاف در سال 98 از فروردین ماه سال 98 تا آبان ماه را 315 فقره عنوان کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه هماهنگی تامین مالی صنایع پیشران که با حضور مدیران عامل بانک‌ها برگزار شد؛ گفت: اولویت های استراتژیک توسعه صنعتی کشور شناسایی شده است و این واحد ها جهت تامین مالی و نقدینگی مورد نیاز خود به بانک های عامل معرفی می شوند.

پایگاه خبری معدن نیوز - لایحه بودجه سال 1399 اجازه تهاتر طلب ها با بدهی های سازمان های توسعه ای را تا سقف 780 میلیارد تومان صادر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از سهم تسهیلات 30.7 درصدی بخش صنعت و معدن و 18.7 درصدی بخش بازرگانی از تسهیلات پرداختی بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری از ابتدای امسال تا پایان مهرماه است.

پایگاه خبری معدن نیوز - تورج رستمی سلیمانی مدیر استان های غرب کشور بانک ایران زمین با هدف حمایت از تولید کنندگان و بنگاه های متوسط از شرکت فولاد هگمتانه بازدید و با مدیران این شرکت دیدار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - بانک جهانی با بررسی 209 دولت جهان به لحاظ کارآمدی، دولت ایران را در رده 131 و پایین تر از دولت هایی مثل سنگاپور، سوئیس، آندورا، امارات، تایوان، قطر، هند و اردن قرار داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نیمی از تسهیلات در نظر گرفته شده به طرح‌های پیشران به بخش صنعت و معدن اختصاص یافت. در این میان کشاورزی و مسکن کمترین سهم را داشتند.

پایگاه خبری معدن نیوز - بانک مرکزی چین در روز جمعه از طریق وام‌های میان‌مدت خود به بانک‌های تجاری، 200 میلیارد یوآن (معادل 28.60 میلیارد دلار) پول به بازار تزریق کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- حسین مهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه سفرهای استانی در جمع کارافرینان و صنعتگران نایین، خور و بیابانک گفت: بخش معدن کشورمان از ظرفیت بالای توسعه ای برخوردار است و می تواند در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد، به همین خاطر این بانک حمایت از بخش یاد شده را یکی از مهم ترین برنامه های خود می داند.

معدن نیوز - آمارهای بانک صنعت و معدن نشان می دهد، طرح های فولادی و سیمانی در مجموع نزدیک به 40 درصد تسهیلات ارزی که با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافت، برای 12 هزار و 500 نفر فرصت اشتغال فراهم ساخته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: این بانک از ابتدای سال جاری تاکنون تسهیلات سرمایه در گردش بیش از 10 هزار واحد تولیدی به مبلغ 54 هزار میلیارد ریال را در راستای تحقق شعار رونق تولید تأمین کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: در 6 ماهه نخست سال 98 در راستای تحقق شعار رونق تولید، مبلغ 54 هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل بانک صنعت و معدن: تسهیلات پرداختی در 6 ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 29 درصد افزایش داشته است

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز