ورزش بنگاه ها

پایگاه خبری معدن نیوز - در ادامه برنامه های ورزش همگانی، گروه کوهنوردی واسکی ب 2 ذوب آهن با همراهی 32 نفر از اعضاء شانزدهم مرداد ماه به سمت روستای کشه در منطقه نطنز حرکت در ابتدای مسیر با استفاده از نور ماه و تجهیزات کوهنوردی شبانه به سمت قله حرکت و در بیرون پناهگاه کرکس استراحت کوتاهی داشتند و به سمت قله حرکت نمودند و همه اعضاء گروه موفق شدند قله 3895 متری کرکس صعود نمایند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجتبی فریدونی طی حکمی از سوی منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه منصوب و معرفی گردید.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم فوتسال فولاد خوزستان مقابل میزبان مسابقات ایمیدرو پیروز شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ظهر روز 4 شنبه آئین افتتاحیه دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان ایمیدرو به میزبانی شرکت مس در تبریز برگزار شد. به همین مناسبت «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت مس پیامی صادر کرد که از سوی مهندس آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیانی شرکت مس قرائت شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس کارگروه ورزش شرکت فولاد سیرجان ایرانیان روز گذشته بر سر تمرینات تیم والیبال شرکت حاضر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - امور ورزش فولاد مبارکه در راستای ترویج فرهنگ ورزش و ارتقای سلامتی کارکنان، همچون سال های گذشته، در سال 1398 نیز اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی گرامیداشت دفاع مقدس در چهار رشته فوتسال، والیبال، طناب کشی و دوچرخه سواری (تایم تریل) است.

پایگاه خبری معدن نیوز - گروه کوهنوردی بانوان شاغل در فولاد مبارکه در تاریخ 7 مردادماه سال جاری در یک برنامه 4 روزه قله 3721 متری «سماموس»، بام گیلان را فتح کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم فوتبال زیر 13 سال فولاد خوزستان به عنوان قهرمانی مسابقات لیگ استان دست یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز - مجتبی فریدونی با حکمی از سوی منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان بعنوان عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن منصوب و صبح امروز در جلسه‌‌ای با حضور مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان ، اعضای هیات مدیره ، مدیرعامل باشگاه ، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن ایران معرفی گردید.

پایگاه خبری معدن نیوز -منصور یزدی‌زاده مدیرعامل محترم شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان در تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران در آستانه سفر این تیم به کشور قطر جهت مصاف با تیم الاتحادعربستان حضور یافت و با کادرفنی و بازیکنان تیم دیدار و سخنانی بیان نمود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر پرسپولیس به برتری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- عصر روز گذشته جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با رییس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی کشور دیدار و گفتگو کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - پس از صعود مقتدرانه تیم فوتبال گل گهر به لیگ برتر کشور که بعد از دوازده سال محقق گردید و شور و نشاط و خوشحالی مردم سیرجان را به همراه داشت، مسئله میزبانی سیرجانی ها از تیم های لیگ برتری و عدم وجود استانداردهای لازم در ورزشگاه امام علی (ع) به یکی از مهمترین دغدغه های مدیران گل گهر و شهرستان سیرجان در ماه های گذشته تبدیل شده بود و به طور ویژه به فکر آماده سازی این ورزشگاه و جلب رضایت فدراسیون برای میزبانی مسابقات لیگ برتر بودند.

پایگاه خبری معدن نیوز - عصر روز گذشته جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی کشور دیدار و گفتگو کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - امور ورزش فولاد مبارکه در راستای ترغیب، تشویق و خلق فضایی رقابتی میان همکاران ورزشکار، 9 نفر از همکاران ورزشکار فعال در این سالن، طی چهار ماه اول سال جاری را به عنوان نفرات برتر معرفی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - همانگونه که در گزارشات قبلی به اطلاع رسید امور ورزش گروه ملی با برنامه ریزی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود سازمان اعم از پتانسیل نیروی انسانی، تاسیسات و تجهیزات ورزشی و در راس آن حمایت های بیدریغ جناب آقای دکتر پهلوانی، مدیرعامل محترم و ورزش دوست شرکت، پس از سالها اقدامات موثری را در راستای بهره برداری مطلوب پرسنل و خانواده های انجام داده و پیش بینی می شود در آینده نزدیک ورزش گروه ملی که روزگاری نه چندان دور ورزشکاران بسیاری را در رشته های مختلف تقدیم رده های مختلف ملی و باشگاهی کرده بود مجدداً شکوفا گردیده و رسالت اجتماعی خود را نه تنها در قبال پرسنل و خانواده‌ محترمشان، بلکه جامعه ورزش ایفا نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز - در مسابقات بدمینتون قهرمانی جوانان، انتخابی تیم بانوان استان خوزستان که با حضور 21 ورزشکار از سراسر استان برگزار شد، به ترتیب فریال فولادی و شیرین خمیسی از فولاد خوزستان مقام های اول و سوم را کسب کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم فوتبال فولاد خوزستان در یک دیدار تدارکاتی برابر ذوب آهن به برتری رسید. به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، شاگردان جواد نکونام از ساعت 20 امشب در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف ذوب آهن رفتند که این دیدار پس از 90 دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد به پایان رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان در سفر به سیرجان از روند آماده‌سازی ورزشگاه امام علی(ع) و فراهم کردن شرایط لازم برای پوشش زنده مسابقات گل‌گهر در لیگ برتر فوتبال کشور بازدید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان به دور بعد سری مسابقات کارگران استان کرمان صعود کرد.

گزارش تصویری