سایر

پایگاه خبری معدن نیوز - جامعه تحلیلی خبری "الف" بر مبنای رسالت و تعهد حرفه ای خود و به عنوان نهاد اطلاع رسانی به مردم شریف و دستگاه های اجرائی و نظارتی در تاریخ 1398/09/19 تخلفات قانونی صورت گرفته در واگذاری شرکت ایریتک را منتشر نمود و به درستی منتظر حکم ابطال این معامله بود که متاسفانه به دلیل نامعلومی هنوز این مهم اتفاق نیفتاده است، لذا در ادامه یک بار دیگر تخلفات قانونی صورت گرفته و احراز شده توسط دستگاههای متولی نظارت را مرور می کنیم.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون اقتصادی بانک مرکزی با بیان این که متغیرهای کلان اقتصادی، حاکی از روند رو به بهبود اقتصاد کشور است گفت: روند کاهنده نرخ تورم و بهبود رشد اقتصادی غیرنفتی در سال آینده تداوم خواهد یافت و نرخ تورم در سال آینده به محدوده 20 درصد تقلیل می یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - علیرغم لغو برخی نمایشگاه ها در کشور اما بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد کیش به قوت خود باقی است و از روز سه شنبه گشایش می یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - قائم مقام سازمان ایمیدرو از اختصاص بودجه 160 میلیارد ریالی با هدف توسعه برنامه های منطقه ویژه اقتصادی کاشان برای سال 99 خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - بیست و دومین سمپوزیوم فولاد انسال و از تاریخ ششم تا هشتم اسفند ماه در کیش آغاز به کار می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان از شناسایی 5 محدوده مستعد معدن فلزات در استان خبر داد و گفت: 3 معدن طلا و نقره، یک معدن سرب و یک معدن منگنز در حال مطالعه است و چنانچه ذخیره لازم را داشته باشد، وارد مرحله عملیاتی می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت نفت روز جمعه درپی گسترش شیوع ویروس کرونا در کشورهای دیگر علاوه بر چین و نگرانی‌ها نسبت به تقاضا برای سوخت کاهش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - حیدر ضیغمی با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده ازسوی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌المللی متمرکز شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 59 سنت معادل یک درصد افزایش به 58 دلار و 34 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز-معاون مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی: با ایجاد بازار تهاتر مصالح ساختمانی علاوه بر کاهش قیمت مصالح ساختمانی، هزینه ساخت نیز 25 درصد کاهش می‌یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سومین دوره جشنواره عکس معدن اردیبهشت ماه سال 99 برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 18 دقیقه امروز (سه‌شنبه، 29 بهمن‌ماه) به 57 دلار و 7 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 51 دلار و 67 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز قیمت نفت اوپک روند صعودی به خود گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز-معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از وجود و شناسایی 5 محدود معدنی در این استان خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نخستین نشست کمیته عالی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) در ایمیدرو با حضور قائم مقام ایمیدرو و اعضای این کمیته برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، پس از 2 سال پیگیری مسوولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معدن تیتانیوم کهنوج به بخش خصوصی واگذار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- امید سرمایه‌گذاران به گذرابودن ویروس کرونا و توانایی دولت چین برای تقویت اقتصاد این کشور، قیمت نفت را رشد داد و توانست توالی افت 5 هفته‌ای خود را بشکند؛ همچنین قیمت طلا به رشدهفتگی دست یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر نفت با اشاره به اینکه تا 5 سال آینده باید 30 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی انجام شود، گفت: در مجموع فرصت 40 میلیارد دلاری سرمایه گذاری در این صنعت وجود دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سیدرضا عظیمی، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک ‌مقیاس در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز اظهار کرد: با شکل‌گیری موج استارتاپ‌ها در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور و هم‌چنین موفقیت چندین پلتفرم استارتاپی مانند دیجی کالا و اسنپ که بعدها تبدیل به سازمان‌های بزرگی شدند، اهمیت حضور استارتاپ‌ها در فضای بخش معدن نیز احساس شد که پس از آن با شکل‌گیری و توسعه چندین استارتاپ معدنی و حضور فعال آنان در کنار کسب‌و‌کارهای دیگر حوزه معدن، روند کلانی در حوزه معدن جهت حمایت از استارتاپ‌های تخصصی معدن شکل گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت یکی از سخنرانان اصلی هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران می باشد.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز