سایر

پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که به دلیل رشد ضعیف اقتصاد های بزرگ، نگرانی از کاهش تقاضا شدت یافته است، قیمت نفت برنت روز دوشنبه با کاهش همراه بود.

معدن نیوز - کامودیتی آمار میزان ارز تحویل داده شده از سوی شرکت های بزرگ معدنی به سامانه نیما را منتشر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: در هشت ماهه امسال حدود 14 هزار میلیارد تومان حقوق ورودی با ضمانتنامه‌ها و همچنین هفت هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده اخذ شد. میزان وصول از محل حقوق ورودی خودرو نیز 1100 میلیارد تومان بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری خبر از سرمایه‌گذاری 450 میلیون دلاری چین در راه‌آهن چابهار داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - کمالی اردکانی گفت: صادرات کالا‌های صنعتی و معدنی در هشت ماهه سال جاری به رقمی بیش از 22 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزشی رشد 23 درصدی را نشان می‌دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سید مهدی سدیدی به عنوان سرپرست شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی `وبانک` منصوب شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس انجمن تخصصی معدن و صنایع معدنی خراسان رضوی گفت: انجمن سعی دارد با همکاری سایر تشکل‌های این حوزه یک سری از قوانینی که وجود دارند اما اجرایی نمی‌شوند را به اجرا درآورد اما متأسفانه دستگاه‌های دولتی از آنها تمکین نمی‌کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - روز سوم یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان ایمیدرو به میزبانی شرکت فولاد هرمزگان در بندرعباس به پایان رسید.

معدن نیوز - اگرچه با سقوط نرخ دلار به کانال 10 هزار تومان، انتظار آحاد جامعه برآن بود که ترمز گرانی‌ها کشیده شود، اما بازار حرف دیگری برای گفتن دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: کمبود آب بخش صادرات استان را به شدت تهدید می‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - باور عمومی همه ارگان‌های حکومتی و اجماع بر جدا شدن از تصدی‌گری دولت است نه آن‌که فقط اموال از دولت به خصولتی‌ها برود که حداقل نظارتی نیز بر آن نباشد، در آن صورت نمی‌توان ادعا کرد که سیاست‌های دولت کاملاً رعایت می‌شود، رقیب ‌و مانعی جدی نیز برای رشد بخش خصوصی تراشیده نمی‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه 8 طرح صنعتی تا پایان سال با 400 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسد گفت: در سال آینده 12 طرح با یک هزار و 900 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر کاهش ذخایر آمریکا و نشانه های پیشرفت مذاکرات تجاری واشنگتن و پکن، افزایش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - گفته می شود دولت چین قصد دارد تعرفه واردات خودروهای آمریکایی را از 40 درصد فعلی به 15 درصد کاهش دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت پروژه های عمرانی در پارسیان شتاب گرفته است، گفت: تعداد اشتغال ایجاد شده در منطقه ویژه پارسیان از ابتدای امسال تا کنون از مرز 2 هزار نفر گذشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- آمارهای رسمی اداره آمار فدرال آلمان نشان می دهد که ارزش کالاهای آلمانی صادر شده به ایران در ماه اکتبر به حدود 400 میلیون یورو معادل 455 میلیون دلار رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 85 درصد رشد نشان می دهد.

معدن نیوز - سرپرست حوزه معاونت بازرگانی شرکت ذوب آهن اصفهان با اعلام حمایت ذوب آهن از معادن زغال سنگ گفت: در جلساتی که با حضور زغال سنگی ها برگزار شد برای نخستین بار مشخصات زغال سنگ تولیدی کشور را به یک حد استانداری رساندیم. همچنین با توافق وزیر کار، بهای زغال سنگ به 26.5 درصد قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با بیان اینکه نیاز ارزی فولادسازان برای تداوم تولید و گذر از شرایط تحریم به درستی برآورد نشده است گفت: تراز ارزی و خالص ارزی فولادسازان با توجه به مسائل تحریم در سال جاری منفی خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: در جشنواره ملی فولاد تلاش خواهد شد توانمندی و پتانسیل های داخلی برای فولادسازان به نمایش گذاشته شود تا بجای تامین از خارج، خرید های داخلی صورت گیرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اعلام این خبر که واحد آهن اسفنجی چادرملو تا دی ماه سال جاری وارد مدار تولید می شود گفت: امیدواریم در دهه فجر این واحد به طور رسمی افتتاح شود.

گزارش تصویری