اقتصاد و صنعت

پایگاه خبری معدن نیوز-معاون مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی: با ایجاد بازار تهاتر مصالح ساختمانی علاوه بر کاهش قیمت مصالح ساختمانی، هزینه ساخت نیز 25 درصد کاهش می‌یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 18 دقیقه امروز (سه‌شنبه، 29 بهمن‌ماه) به 57 دلار و 7 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 51 دلار و 67 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز قیمت نفت اوپک روند صعودی به خود گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - نخستین نشست کمیته عالی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) در ایمیدرو با حضور قائم مقام ایمیدرو و اعضای این کمیته برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- امید سرمایه‌گذاران به گذرابودن ویروس کرونا و توانایی دولت چین برای تقویت اقتصاد این کشور، قیمت نفت را رشد داد و توانست توالی افت 5 هفته‌ای خود را بشکند؛ همچنین قیمت طلا به رشدهفتگی دست یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر نفت با اشاره به اینکه تا 5 سال آینده باید 30 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی انجام شود، گفت: در مجموع فرصت 40 میلیارد دلاری سرمایه گذاری در این صنعت وجود دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز - با توجه به تاثیر بیماری ویروس کرونا در ووهان چین، دستیابی به رشد اقتصادی 6 درصد برای چین در سال جاری مقدور نمی باشد و از نگاه بسیاری از تحلیلگران دشوار است.

معدن نیوز - هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود در راستای ایجاد امنیت شغلی کارگران، با توجه به افزایش روزافزون قراردادهای موقت کار در سال‌های اخیر و به منظور جلوگیری از سوءاستفاده از عدم تعیین حداکثر مدت موقت کار آیین‌نامه اجرایی تعیین حداکثر مدت موقت را برای کارهایی که طبیعت آنها جنبه غیر مستمر دارد، تصویب کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قرارداد اعطای لیسانس، بسته طراحی فرآیندی و مهندسی پایه واحد تولید پلی‌اتیلن سنگین بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت پتروشیمی تبریز امضاء شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- وزیر راه: ارتقای کیفیت ناوگان باری و مسافری، اتصال پنج مرکز استان به شبکه ریلی و احداث خطوط دوم از محور‌های اصلی توسعه حمل و نقل ریلی است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 46 سنت معادل 0.8 درصد کاهش به 54 دلار و 47 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 74 سنت معادل 1.4 درصد افزایش به 54 دلار و 70 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 79 سنت معادل 1.4 درصد کاهش به 55 دلار و 83 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - در راستای سیاست های ایمیدرو و وزارت صمت تفاهم نامه فی مابین صدر تامین وابسته به شستا و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران امضا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی داریوش اسماعیلی را به سمت معاون امور معادن و صنایع معدنی این وزارتخانه منصوب کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 13 سنت کاهش به 58 دلار و 16 سنت رسید و افت هفتگی حدودا 4 درصدی را به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - پس از گذشت بیش از سه سال کشمکش سیاسی، کناره‌گیری دو نخست‌وزیر و برگزاری ده‌ها تجمع اعتراضی، سرانجام انگلیس امشب از اتحادیه اروپا خارج می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - تمدید تعطیلات و شروع به کار بازار سهام شانگهای SSE، معاملات فیوچرز بورس شانگهای SHFE، بورس کالای دالیان DCE، بورس کالای ژنگجو ZCE تا یکشنبه 2 فوریه تمدید شده است و شروع به کار دوشنبه 3 فوریه می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز قیمت نفت برنت روند نزولی به خود گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - بر اساس اعلام دولت چین بهترین و راحت ترین روش کنترل و جلوگیری از توسعه بیماری و ویروس کرونا، محدود کردن عبور و مرور و تعطیلی مراکز عمومی شامل مراکز تفریحی، رستوران ها، سینماها و غیره می باشد.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز