اقتصاد و صنعت

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و یک دقیقه امروز (دوشنبه، 30 دی‌ماه) به 65 دلار و 69 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 59 دلار و 12 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده محترم ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعضا هیئت مدیره، مدیرعامل، معاونین، مدیران و پرسنل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های منطقه گل‌گهر، امام جمعه محترم سیرجان، مدیرکل بنیاد شهید استان، سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان، فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا و جمعی از مسئولین اداری شهرستان در محل سالن پردیس امید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - اخبار مهم حوزه معدن و صنایع معدنی در بازار داخل و بین الملل را از اینجا بخوانید:

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 23 سنت افزایش به 64 دلار و 85 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- راه دسترسی از اصلی‌ترین مشکلات معادن قیرطبیعی گیلانغرب است که عدم اصلاح آن طی سال‌های اخیر، هزینه زیادی را به معدن‌داران تحمیل می‌کند. نامناسب بودن این راه در ایام بارندگی خود را بیشتر نشان می‌دهد و گاهی حتی دسترسی به معادن به طور کامل مختل می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- صادر کننده های ورق گرم چین قیمت های پیشنهادی خود را با افت ارزش دلار بالا بردند ولی قیمت های داخلی با توجه به محدودیت فعالیت بازار ثابت ماند.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز قیمت نفت برنت روند نزولی به خود گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: رویکرد گزینش منابع انسانی در این سازمان، قانونی و منصفانه است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت پس از کاهش یک درصدی در روز دوشنبه امروز با 16 سنت معادل 0.3 درصد افزایش به 64 دلار و 36 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- بسیاری از تجاری که در زمینه صادرات سنگ‌آهن فعالیت داشتند و مقصد صادراتی آن‌ها کشور چین بود به تولید محصول نهایی روی آوردند و فعالیت خود را در این بازار آغاز کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز قیمت نفت برنت روند نزولی به خود گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- عالمی گفت: مفهوم حفاری در صنعت نفت همان ارتباط سطح و اعماق زمین است، به همین دلیل حفاری را کلید فتح مخازن می‌نامند.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 39 سنت کاهش به 64 دلار و 98 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - چین در یک دهه گذشته به دنبال به دست آوردن بنادر خارج از کشور برآمده و در آنها سرمایه گذاری کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - طبق وعده داده شده، ترامپ رئیس جمهور آمریکا از ابزار تحریم برای تلافی حمله موشکی ایران به پایگاه نظامیان آمریکا در عراق استفاده کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی قیمت نفت در بازار جهانی نشان می‌دهد که امروز بهای نفت برنت 33 سنت افزایش یافت و به قیمت 65 دلار و 77 سنت فروخته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امروز(چهارشنبه 18دی98) دامنه نوسان بازارهای بورس و فرابورس دو درصد است که این کار با هدف کنترل رفتار هیجانی سرمایه‌گذاران انجام می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - طبق اخبار بازار بین الملل، پیش بینی می شد که کل فروش خودروهای جدید ژاپنی برای سال 2019 بالغ بر 5.2 میلیون دستگاه باشد که درمقایسه با فروش 5.27 میلیون دستگاه سال 2018 کاهش را نشان می دهد. این کاهش فروش برای نخستین بار در 3 سال اخیر است که رخ می دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اشاره به اجرای برنامه ممیزی عملکرد سال 98 در سال 99، گفت: پیش بینی می شود در ممیزی عملکرد سال 98، حداقل 30 درصد سطح عملکرد واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست، ارتقا یافته باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم توجه به ایمنی معادن به عنوان یک موضوع ملی تاکید کرد.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز