رویدادها و گزارش های ویژه

پایگاه خبری معدن نیوز - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کان مین 2019) با مشارکت خانه معدن ایران، شرکت پالار سامانه و شرکت IMAG 9 تا 12 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - دبیرخانه سومین جشنواره عکس کیمیا آماده دریافت آثار عکاسان است و آخرین مهلت ارسال آثار را 30 آبان عنوان کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش یازدهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "فرآیندهای تولید آهن اسفنجی و چدن مذاب" خواهیم پرداخت.

پایگاه خبری معدن نیوز - کیش از تاریخ 6 تا 8 اسفند 98 میزبان بیست و دومین سمپوزیوم فولاد و نمایشگاه بین المللی فولاد خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس خانه معدن ایران لازمه توسعه بخش معدن را آینده پژوهی خواند و گفت: باید سیاست گذاری تصمیم سازان در این بخش بر مبنای آینده پژوهی باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس و مدیر اجرایی ماینکس در مصاحبه تصویری با معدن نیوز از حضور 130 شرکت در این نمایشگاه خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شماره مهرماه ماهنامه بازار شهر عضو خانواده معدن نیوز منتشر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat2019) از 15-17 مهرماه 1398 با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران در تهران برگزار می‌شود.

معدن نیوز - هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی و نیز هشتمین کنفرانس و نمایشگاه مهندسی مواد و متالورژی 15 تا 17 مهر ماه در شبستان مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - سومین جشنواره عکس کیمیا دی ماه سال جاری برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - واگذاری پر حاشیه شرکت آلومینیوم المهدی-هرمزال به عنوان غول آلومینیوم ایران ما را بر ان داشت تا این موضوع را واکاوی نموده و به بررسی آن از طریق برخی اخبار و اطلاعات موثق رسیده نماییم که از نظر می گذرد:

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش دهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "بازسازی معادن" خواهیم پرداخت.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن در گفت و گوی تصویری با معدن نیوز با بیان اینکه یازدهمین نمایشگاه متالورژی، ریخته گری، فولاد و صنایع وابسته از تاریخ 10 تا 13 شهریور ماه در اصفهان برگزار شد گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از 10 هزار مترمربعی و با حضور بیش از 145 شرکت داخلی و خارجی برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد با همت فولاد هرمزگان در آذر ماه برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش نهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "دستورالعمل تعیین مرز تغییر روش استخراج از روباز به زیرزمینی" خواهیم پرداخت.

پایگاه خبری معدن نیوز - کتابچه عملکرد و اقدامات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سال 97 و برنامه های آتی منتشر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- روز نخست چهارمین اجلاس تجاری قراضه فولادی، بیلت و آهن اسفنجی استیل مینت در بازارهای نوظهور و دومین کنفرانس جهانی الکترود گرافیت در بانکوک آغاز بکار کرد. این کنفرانس سه روزه خواهد بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - برنامه‌ریزی برا ی تولید 55 میلیون تن فولاد تا افق 1404 در حالی مطرح است که این صنعت با چالش ‌های متعددی برای رسیدن به این هدف روبه ‌رو است که یکی از این چالش ‌ها صادرات سنگ ‌آهن در کشور است. این در حالی است که فولادسازان برای تامین کنسانتره و گندله مورد نیاز خود هم اکنون نیز دچار مشکل بوده و سنگ ‌ آهن نیاز پایه ‌ای این چرخه و زنجیره است.

پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و صندوق ضمانت صادرات امروز عصر تفاهمنامه پوشش ریسک "صادرات" و "معاملات تهاتری" حوزه معدن و صنایع معدنی امضا می کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - دومین قطب فولادسازی کشور در راستای حمایت از بخش داخلی و استفاده از توان صنایع، دانشگاه ها و شرکت‌های دانش بنیان با هدف بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد از شرکت های مرتبط در استان خوزستان دعوت به همکاری می‌ نماید.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز