رویدادها و گزارش های ویژه

پایگاه خبری معدن نیوز - هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران از تاریخ 30 بهمن تا اول اسفند در دانشگاه بیرجند برگزار می شود و علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می توانند تا 30 آذر مقالات خود را برای حضور در این رویداد ارسال نمایند.

پایگاه خبری معدن نیوز - طی نامه ای از سوی خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، به عنوان سرپرست شرکت آسکوتک آلمان معرفی شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: دو کشور ایران و ازبکستان در جهت توسعه و تقویت هر چه بیشتر همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی و سرمایه گذاری بلند مدت اراده و عزم جدی دارند.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک ایران و ازبکستان و در خصوص آغاز به کار نمایشگاه معرفی توانمندی های صنعتی ایران در تاشکند، گفت: این نمایشگاه با دستور وزیر صمت و درخواست سفارت ازبکستان در تهران در سریع‌ترین زمان ممکن برنامه‌ریزی و در دستور کار قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش پانزدهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "زمین شناسی زیست محیطی" خواهیم پرداخت.

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش چهاردهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "کانه آرائی" خواهیم پرداخت.

پایگاه خبری معدن نیوز - شماره آذرماه ماهنامه بازار شهر عضو خانواده معدن نیوز منتشر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران با همکاری دانشگاه بیرجند، انجمن مهندسی معدن و خانه معدن ایران و از تاریخ 30 بهمن تا اول اسفند در دانشگاه بیرجند برگزار می شود و علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می توانند تا 30 آذر مقالات خود را برای حضور در این رویداد ارسال نمایند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در دومین روز از نمایشگاه بین المللی واردات چین، پاویون جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه با حضور «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در شانگهای گشایش یافت.

معدن نیوز - بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی طی گفتگویی رسانه‌ای در حاشیه افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی گفت: از نگاه تصمیم‌سازان؛ "معدن"، محور توسعه اقتصادی دهه آینده نام گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ملی صنایع مس ایران در پانزدهمین نمایشگاه «ایران کان مین» که هر 2 سال یک‌بار با همکاری شرکت ایمگ آلمان برگزار می‌شود حضور می‌یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس خانه معدن ایران بر اهمیت سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت و معدن کشور اشاره می کند و می گوید پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کان مین 2019) بر محور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و توسعه همه جانبه صنعت معدن کشور برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - صنایع معدنی ایران به عنوان بخشی شکوفا و سودآور است که افراد زیادی در آن مشغول به کار هستند. پرس تی وی در گزارشی به این صنعت عمده در ایران پرداخته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران کانمین 2019) نهم آبان ماه جاری آغاز به کار می کند. رئیس هیئت عامل ایمیدرو نیز 11 آبان ماه جاری از این نمایشگاه دیدن خواهد کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - دومین کنفرانس سالانه کالانیش با موضوع فولاد تخت CIS، ترکیه و اروپا در استانبول برگزار شد و طیف گسترده ای از مباحث موثر بر بازارهای مقاطع تخت فولادی در هر یک از این مناطق مطرح گردید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در زمینه سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های سرمایه پذیر و همچنین انجام اکتشافات معدنی از مرحله زمین شناسی اولیه و پی جویی تا مرحله اکتشاف ثانویه فعالیت دارد.

معدن نیوز - شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور شرکت‌های دانش بنیان برپا می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کان مین 2019) با مشارکت خانه معدن ایران، شرکت پالار سامانه و شرکت IMAG 9 تا 12 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - دبیرخانه سومین جشنواره عکس کیمیا آماده دریافت آثار عکاسان است و آخرین مهلت ارسال آثار را 30 آبان عنوان کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز در نظر دارد از این پس کتاب های منتشر شده حوزه معدن را جهت استفاده خوانندگان و علاقمندان مطالعه ارائه نماید. در بخش یازدهم از سری برنامه های معرفی کتاب، به معرفی کتاب "فرآیندهای تولید آهن اسفنجی و چدن مذاب" خواهیم پرداخت.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز