رویدادها و گزارش های ویژه

پایگاه خبری معدن نیوز - معدن نیوز در نظر دارد شرکت های معدن و صنایع معدنی دنیا را به مخاطبان خود معرفی نماید و از اینرو تلاش می شود در طول هر هفته چند شرکت مورد رضد و بررسی قرار گرفته و اطلاعات آن جهت استفاده مخاطبان انتشار یابد. در ابتدا به سراغ شرکت گلنکور رفتیم. شرکت گلنکور که در زمینه تولید، بازاریابی و توزیع کالاهای حوزه انرژی، کشاورزی و فلزات فعال است دارای دفتر مرکزی در Baar واقع در کشور سوئیس می باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نمایشگاه صنعت ساختمان ایران در محل نمایشگاه بین المللی بغداد از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران، از 24 تا 27 فروردین‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - چشم انداز سال 2040 عمان اهمیت بسیار زیادی به بخش معدن به منظور گسترش فضای رقابتی و رشد می‌دهد و همچنین قصد بر توسعه این صنعت را دارد. این استراتژی در کنار کشفیات قابل توجه مواد معدنی و پروژه‌های عظیم در عمان، فرصت‌های بسیاری را برای سرمایه گذاری در بخش توسعه مواد معدنی، معدن، اکتشافات و عملیات معدنی فراهم می‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - گردهمایی مدیران سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با محوریت بررسی برنامه ها، اهداف و چشم انداز این سازمان در سال 98 امروز برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس بازارهای فولاد آسیا 2019 در تاریخ 10 و 11 آوریل (21 و 22 فروردین 98) در شهر "هوشی مین" ویتنام از سوی موسسه صاحب نام "کالانیش" برگزار می گردد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: در صادرات، موضوع ارز و بازگشت آن به سامانه نیما و نیز تامین ارز واحدهای صنعتی هماهنگی خوبی با بانک مرکزی داریم.

پایگاه خبری معدن نیوز - فاز دوم کارخانه فرو سیلیس همدان به ظرفیت 12 هزار تن و سرمایه گذاری هزار میلیارد ریال همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز - ماهنامه بازار شهر با رویکرد تمرکز بر بازار و زیر ساخت های مرتبط با معدن و صنایع معدنی متولد شد.

معدن نیوز - آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار صبح امروز با حضور ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نخستین نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران دی ماه برگزار می شود و این فرصتی استثنایی برای فعالان صنایع فولاد است.

پایگاه خبری معدن نیوز - کنفرانس تجارت مواد خام و فولاد آسیا روز جمعه 23 نوامبر (2 آذر) توسط موسسه کالانیش در مرکز تجارت جهانی کامودیتیز، سنگاپور برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- کنفرانس تخصصی بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا (Asia Steel & Raw Materials Trade Summit) از سوی موسسه معتبر کالانیش (KALLANISH) در تاریخ 23 نوامبر 2018 برابر با 2 آذر 97 در هتل Marriott Tang Plaza برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- اداره هوانوردی آمریکا با تمدید هشدار سالانه به هواپیماهای عبوری از ایران، به آن‌ها توصیه کرده در عبور از آسمان ایران احتیاط به خرج دهند.

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش مشتری 14 و 15 شهریور ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- انفجار معدن زغال‎سنگ در جنوب غرب پاکستان 18 کشته بر جا گذاشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- در پی نامه نگاری‌های هفته‌های گذشته، فی ما بین وزیر صمت و رئیس جمهور کشور مبنی بر معرفی باندهای مافیایی خودرو و انتشار خبرهای آن در خبرگزاری‌ها، وزیر صمت از معرفی کردن افراد سودجو به روحانی و مردم سخن به میان آورد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دومین جشنواره ملی عکس معدن، پاییز سال جاری و در نیمه دوم آبان ماه برگزار می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- ششمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته در مراسمی با حضور مهدی کرباسیان، رئیس هیأت‌عامل ایمیدرو، محمدرضا بنی‌اسدی‌راد، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، علی محمدی، عضو هیأت‌مدیره شرکت مس، محمدجواد فدایی، سرپرست استانداری کرمان، مهدی حسینی‌نژاد، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان و جمعی دیگر از مسئولان استان و مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران آغاز به کار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- سرمایه گذاری مهر اقتصاد، از شرکت های تابعه «بنیاد تعاون بسیج»، سهامدار اصلی شرکت های «کروی» و «تکنو» است. به دلایل نامشخص، یک ماه پیش، 50 درصد سهام کروی به ارزش بازار 400 میلیارد تومان، به زیرمجموعه شرکت تکنو منتقل شده است. این در حالی است که ارزش بازار تکنو به مراتب پایین تر از این بلوک 50 درصدی است و با وجود رشد شدید قیمت سهام تکنو در یک ماه اخیر، ارزش آن به 44 میلیارد تومان رسیده است. معدن نیوز در تحلیل خود به این رویداد و تاثیر آن بر سهام این شرکت معدنی بورسی پرداخته است.

گزارش تصویری