طلا و نقره

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 4 دلار و 73 سنت معادل 0.30 درصد افزایش به 1557 دلار و 24 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 34 سنت گران شد و به قیمت 49 دلار و 93 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت طلای زرشوران مدت زمان فروش و تحویل اسناد مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی"انجام کلیه خدمات پشتیبانی، بهره برداری از خط تولید، نظافت، تاسیسات، آبدارخانه و خدمات اداری" را تمدید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- توسعه و پیشرفت کشورها مدیون فناوری‌های به روز است که باید با حفظ محیط زیست همراه باشد، ‌نمونه این رویکرد در آذربایجان شرقی فعالیت معدن طلای اندریان با استانداردهای زیست محیطی است که متخصصان به این موضوع اذعان دارند.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 37 سنت ارزان شد و به قیمت 49 دلار و سنت 41 رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - علیرضا طالاری؛ مدیر مجتمع طلای موته با بیان اینکه موته رکورد تولید را شکست گفت: در ٩ ماهه سال جاری با تولید ٢٥٤ کیلوگرم شمش طلای خالص نسبت به برنامه تولید (٢٢٦ کیلوگرم) موفق به رشد ١١٢/٤ درصدی شده ایم.

پایگاه خبری معدن نیوز - واحد خردایش معدن طلای هیرِد با حضور رئیس هیئت عامل ایمیدرو افتتاح شد. کارخانه این معدن طبق پیش بینی ها، مهر سال آینده به بهره برداری می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.65 درصد افزایش به 1562 دلار و 34 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 57 سنت ارزان شد و به قیمت 49 دلار و سنت 97 رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 5 میلیون و 221 هزار تومان، طلای 18عیار هم 513 هزار و 900 تومان و قیمت دلار در صرافی ملی به 13 هزار و 380 تومان رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - امروز در سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو، مجتمع طلای موته از مجتمع های تابعه ایمپاسکو در میان 3 شرکت برگزیده از واحدهای تابعه ایمیدرو رتبه دوم را کسب کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 26 دلار و 62 سنت افزایش به 1578 دلار و 82 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در روز پایانی معاملات هفته گذشته 24.3 دلار افزایش یافت و به 1552.4 دلار در هر اونس در پایان معاملات رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - پیش بینی می‌شود قیمت طلا در پایان 2020 برابر با 1600 دلار باشد که 10 درصد بیشتر از قیمت فعلی است.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در آخرین روز معاملاتی سال 2019 افزایش داشت و با رشد حدودا 19 درصدی در این سال بهترین عملکرد سالانه از سال 2010 تاکنون را به ثبت رساند.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت هر اونس طلا امروز با نیم درصد افزایش به 1522 دلار و 89 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز-پس از چهار ماه، طلا در حال به پایان رساندن هفته ای بسیار موفق و بیشترین پیشرفت از سال 2010 میلادی تا کنون است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در میان داد و ستد و ادغام های متعدد در سال جاری، دستیابی شرکت نیومنت به گلدکورپ دستاوردی چشم گیر به حساب می آید. این قرارداد 10 بیلیون (میلیارد) دلاری که در ژانویه سال جاری اعلام شد، افزایش قیمت طلا و تلاش تولیدکنندگان برای تامین بازار را به همراه داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری State Street Global بر این باورند که جنگ تجاری و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هنوز حل و فصل نشده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت طلای زرشوران مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی"واگذاری خدمات حمل و نقل" را به فراخوان گذاشت.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز