طلا و نقره

معدن نیوز - قیمت طلا در بازار امروز (دوشنبه) روندی رو به رشد داشت اما آهنگ و سرعت تغییرات آن طی روزهای گذشته بسیار آهسته و کندتر از روزهایی است که نوسانات در این بازار اتفاق افتاد.

پایگاه خبری معدن نیوز - آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای زرشوران با موضوع "طراحی، تامین قطعات، تجهیزات و نصب و راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء حریق در شرکت طلای زرشوران" مجددا به فراخوان گذاشته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- علائمی در بازار دیده شده که نشان می دهد افزایش قیمت نفت خام متوقف خواهد شد اما انتظار می رود شاهد جهش قیمت طلا رو به بالا باشیم.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا یکی از باثبات‌ترین هفته‌های خود را پشت سر گذاشت و همین مسئله موجب شده است تا میزان تقاضا و التهاب در بازار کاهش یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: کاهش قیمت ارز موجب کاهش قیمت طلا و سکه در روز جاری شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- با سقوط دوباره ارزش سهام بازارهای بورس آسیا و درگیر شدن سرمایه‌گذاران با اثرات ادامه جنگ تجاری میان آمریکا و چین و همچنین افزایش نرخ بهره، قیمت طلا در معاملات امروز 14.38 دلار افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از کاهش قدرت خرید مردم با افزایش قیمت طلا و ایجاد رکود در این بازار خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اعلام کرد: قیمت سکه و طلا درحال حاضر در ثبات و داد و ستدها بدون التهاب در حال انجام است.

پایگاه خبری معدن نیوز، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ذخایر قابل توجهی از طلا را در استان های مختلف کشور در دست دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس کمیسیون سازندگان طلا، نقره و جواهر اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: در مصوبه اخیر دولت واردات طلای ساخته شده آزاد اعلام شده که این مساله سبب کسادی بازار طلاسازان می شود بنابراین بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - هرچند قیمت طلا دیروز 2.77 دلار کاهش یافت، اما همچنان در نزدیکی بالاترین رقم 10 هفته گذشته که 5 شنبه رقم خورد، باقی مانده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - آمار اقتصادی آمریکا انتظارات برای افزایش نرخ بهره در این کشور و حفظ قدرت دلار را بالا برد و به کاهش قیمت جهانی طلا منجر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- طلا روز چهارشنبه تحت تاثیر انتظارات برای افزایش بیشتر نرخ‌های بهره‌ آمریکا که تقاضای خرید را محدود کرد و باعث شد این فلز ارزشمند نتواند از افت ارزش دلار سود ببرد، ثابت ماند.

پایگاه خبری معدن نیوز- به دنبال افزایش تعرفه های آمریکا و مشکلاتی که برای صادرات چین بروز کرده است میزان ذخیره ارزی این کشور در ماه سپتامبر (شهریور) امسال کاهش چشمگیری داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1200 دلار و 31 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- در 6 ماهه نخست سال جاری شاهد رشد 3.9 درصدی تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته بوده ایم.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر عامل مجتمع طلای موته گفت: میزان تولید جهانی طلا طبق آمار در سال 2017 بیش از 4 هزار و500 تن بوده است از این مقدار 3 هزار و 260 تن از معادن استخراج شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - فرماندار تکاب از راه اندازی فاز دوم طرح توسعه کارخانه طلای زرشوران این شهرستان خبر داد و گفت: با اتمام احداث این فاز، 700 فرصت شغلی جدید در این منطقه ایجاد می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران افزایش قیمت طلا در هفته جاری را پیش‌بینی کردند.

گزارش تصویری