طلا و نقره

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی با تقاضا برای خرید این فلز به عنوان دارایی مطمئن، به بالاترین رکورد در هفت سال اخیر صعود کرد و به سوی بزرگترین رشد هفتگی و ماهانه پیش رفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد افزایش به 1586 دلار و 15 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که ارزش دلار در نزدیکی بالاترین رقم بیش از 4 ماه اخیر قرار دارد، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود. در عین حال نگرانی ها از تاثیرات اقتصادی ویروس کرونا که بر بازارهای بورس آسیا سایه افکنده مانع از افت بیشتر قیمت طلا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز کارشناسان وال استریت با اشاره به بالا ماندن قیمت طلا با وجود رشد ارزش دلار و سهام، عوامل فنی و نگرانیهای پیرامون تاثیر منفی شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی، به افزایش قیمت طلا در معاملات هفته جاری خوش بین بودند.

پایگاه خبری معدن نیوز- تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بازار طلا به دلیل نگرانی از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا سبب شد تا قیمت طلا در روز جمعه به بالاتربن رقم بیش از یک هفته گذشته برسد و رشد هفتگی 0.8 درصدی را تجربه کند.

پایگاه خبری معدن نیوز - با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان بردسکن استان خراسان رضوی، شرکت آسیا پی جو در زمینه تولید شمش طلا به بهره‌برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - طلا روز گذشته با رشد 0.33 درصدی همراه شد و به 1575 دلار در هر اونس رسید این افزایش قیمت با افت 3.3 درصدی اوراق قرضه دو ساله آمریکا و رسیدن آن به 1.399 دردصد همراه شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد افزایش به 1556 دلار و 8 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.56 درصد کاهش به 1580 دلار و 30 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - علیرضا جلالیان؛ مدیر مجتمع طرح های اکتشافی خراسان جنوبی روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه استان خراسان جنوبی با بیان این مطلب گفت: با بهره برداری از کارخانه فرآوری طلای هیرد در سال 99 و اتمام طرح های توسعه ای شرکت سرمایه گذار در منطقه نهبندان، شاهد اشتغال بیش از 150 نفر در این منطقه خواهیم بود و این مهم شرکت تهیه و تولید و مواد معدنی ایران را کمک خواهد کرد تا شاهد رفع محرومیت و افزایش اشتغال در منطقه نهبندان باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، تحلیلگران و معامله‌گران با اشاره به تداوم نگرانیهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در چین و گسترش آن به کشورهای دیگر، به افزایش قیمت طلا در معاملات هفته جاری خوش بین بودند.

پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که وحشت از کند شدن رشد اقتصادی جهان با اپیدمی ویروس کرونا باعث شده است تا تقاضا برای طلا بالا بماند، قیمت جهانی طلا به 1600 دلار نزدیک شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی پس از اظهارات رییس بانک مرکزی آمریکا درباره احتمال آسیب دیدن اقتصاد چین از شیوع ویروس کرونای جدید، افزایش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.11 درصد کاهش به 1580 دلار و 33 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا که دیروز تا رقم 1575 دلار و 3 سنت رسیده بود، در پایان معاملات روز جمعه با 0.55 درصد افزایش به 1571 دلار و 53 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا اوایل امروز تا رقم 1567 دلار و 19 سنت بالا رفت، اما بعدا با اندکی تعدیل و رشد 0.3 درصدی نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 1565 دلار و 36 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 4 دلار و 73 سنت معادل 0.30 درصد افزایش به 1557 دلار و 24 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 34 سنت گران شد و به قیمت 49 دلار و 93 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت طلای زرشوران مدت زمان فروش و تحویل اسناد مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی"انجام کلیه خدمات پشتیبانی، بهره برداری از خط تولید، نظافت، تاسیسات، آبدارخانه و خدمات اداری" را تمدید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- توسعه و پیشرفت کشورها مدیون فناوری‌های به روز است که باید با حفظ محیط زیست همراه باشد، ‌نمونه این رویکرد در آذربایجان شرقی فعالیت معدن طلای اندریان با استانداردهای زیست محیطی است که متخصصان به این موضوع اذعان دارند.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز