طلا و نقره

پایگاه خبری معدن نیوز- پیشروی فوق‌العاده طلا در سال 2019 به کمک تنش‌های ناشی از جنگ تجاری بین چین و آمریکا، سیاست‌های پولی تسهیلی در سراسر دنیا و خرید مداوم فلز زرد از سوی بانک‌های مرکزی صورت گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 4 سنت گران شد و به قیمت 46 دلار و 96 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: طرح توسعه 40 هکتاری معدن طلای «زرشوران» تکاب بزرگترین معدن طلای خاورمیانه آغاز شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - گروه معدنی Zijin چین با خرید شرکت معدنی Continental Gold کانادا در ازای پرداخت یک میلیارد دلار موافقت کرد اما یکی از مقامات ارشد این شرکت اعلام داشته افزایش نگرانی های امنیتی در کلمبیا، خطری برای این توافق محسوب می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 1.07 درصد کاهش به 1460 دلار و 17 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 4 سنت گران شد و به قیمت 47 دلار و 43 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- هر گرم طلا در بازار جهانی نسبت به روز گذشته 2 سنت گران شد و به قیمت 47 دلار و 55 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا اوایل امروز تا بالاترین رقم از 22 نوامبر رسید، اما بعدا با 0.3 درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 1461 دلار و 15 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز به 1458دلار و 45سنت رسید که نسبت به ابتدای هفته افت 0.3درصدی داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1454 دلار و 19 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت هر اونس طلا که اوایل امروز به پایین‌ترین رقم از 18نوامبر رسیده بود، با 0.1 درصد کاهش به 1460 دلار و 85 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - روسیه در سال 2019 میلادی به رکورد تولید طلا طی چهل سال گذشته در منطقه ماداگان دست یافت. تولید طلا در این منطقه به 40 تن رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با توجه به افزایش نرخ ارز در هفته اخیر، قیمت سکه و طلا از ابتدای هفته افزایش موقتی خود را آغاز کرد اما در روزهای پایانی به سطح قیمت اولیه بازگشت. این در حالی است که نوسان دو دلاری قیمت اونس جهانی کمترین تاثیر را در بازار داخلی سکه و طلا داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گران‌بها، قیمت هر اونس طلا با 7.9 دلار افزایش نسبت به دیروز به 1471.8 دلار در هر اونس رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی ثابت بود و از نگرانی‌ها نسبت به افزایش تنش ها میان آمریکا و چین و عدم توافق تجاری میان این دو کشور حمایت شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد افزایش به 1473 دلار و 40 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1473 دلار و 4 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - موسسه Capital Economics پیش بینی خود درباره قیمت جهانی طلا در سال 2020 را افزایش داده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر خوش بینی بازار به بهبود روابط تجاری آمریکا و چین کاهش یافت اما افت ارزش دلار، کاهش قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - بانک مرکزی صربستان اعلام کرد که در ماه اکتبر 9 تن طلا از بازار جهانی خریداری کرده است.

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز