صنعت نسوز جایگاه خود را در کشور بدست آورده است
پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل شرکت نسوز خوزستان گفت: صنعت نسوز جایگاه خود را در کشور کسب کرده و امکان تولید تمام محصولات نسوز مورد نیاز صنایع در کشور وجود دارد و از واردات بی نیاز شده ایم.
  بزرگنمايي:

حاتم محمدپور، مدیرعامل شرکت نسوز خوزستان با بیان اینکه این شرکت در سال 74 تاسیس شد و مجموعه ای بود که از فولاد خوزستان جدا شد به معدن نیوز گفت: هدف از تاسیس شرکت نسوز خوزستان، تولید فرآورده های وارداتی بود و خوشبختانه توانسته تاکنون به اهداف تعریف شده برسد.
درحال حاضر انواع جرم های ریختنی، پاشیدنی و کوبیدنی را تولید می نماید. همچنین انواع قطعات ژئوپلیتیکی، آجرهای شاموت، آلومینی و آجرهای عایق در این شرکت تولید می گردد.
وی افزود: به جرات می توان گفت کیفیت محصولات تولید شده در این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی بوده که به مشتریان داخلی تحویل داده می شود.
محمدپور خاطرنشان کرد: این آمادگی در کشور وجود دارد که کلیه محصولات نسوز مورد مصرف صنایع در کشور تولید شود و نیازی به واردات آن نباشد و در واقع صنعت نسوز در کشور جایگاه خود را توانسته است بدست آورد. البته در حال حاضر بیش از 80 درصد نسوز مورد نیاز از داخل کشور تامین می شود.

 


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری