xnxx2.com

سرب و روی

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران در در مراسم اعطای مجوز گردشگری معدنی مطرح کرد:

انگوران قطب گردشگری معدنی کشور می شود

انگوران قطب گردشگری معدنی کشور می شود
پایگاه خبری معدن نیوز - امید فلاح؛ مدیر مجتمع سرب و روی انگوران در مراسم اعطای مجوز گردشگری معدنی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان با بیان این مطلب گفت: معدن انگوران پتانسیل بسیار بالایی در بحث پذیرش گردشگر دارد و جوانان، دانش آموزان و دانشجویان در این منطقه می توانند ضمن آشنایی نزدیک با فرآیند معدنکاری، در آینده رشته معدن را به به عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، امید فلاح؛ مدیر مجتمع سرب و روی انگوران در مراسم اعطای مجوز گردشگری معدنی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان با بیان این مطلب گفت: معدن انگوران پتانسیل بسیار بالایی در بحث پذیرش گردشگر دارد و جوانان، دانش آموزان و دانشجویان در این منطقه می توانند ضمن آشنایی نزدیک با فرآیند معدنکاری، در آینده رشته معدن را به به عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنند.

فلاح در ادامه افزود: مجتمع سرب و روی انگوران با توجه به اینکه بزرگترین معدن سرب و روی در خاورمیانه و دارای معدن سنگ عظیم تراورتن و معدن زیرزمینی با دو تونل به طول تقریبی هر کدام 1200متر می باشد، از ابتدای سال 98 به صورت رسمی‌ وارد حوزه گردشگری معدنی شد.

وی خاطرنشان کرد: در نزدیکی معدن انگوران کارخانه بزرگ کالسیمین وجود دارد که مواد اولیه استخراجی از مجتمع انگوران را از طریق روپ وی (تله کابین) به طول تقریبی 20 کیلومتر تا کارخانه حمل می‌کند که در آینده می‌توان با برنامه‌ریزی‌ به عمل آمده، گردشگران با این تله کابین بخشی از مسیر را طی و بر فراز آن طبیعت زیبای منطقه ماهنشان و انگوران را مشاهده کنند.

فلاح افزود: هم‌جواری معدن انگوران با دو جاذبه طبیعی منحصر بفرد ییلاق ماه‌نشان و پایگاه میراث جهانی تخت سلیمان از دیگر مزایای این معدن به شمار می آید.


   لینک کوتاه خبر:  
هتل ستیا تهران
شرکت چادرملو
فولاد خوزستان
آلومینای ایران جاجرم
فولاد سنگان
شرکت صبافولاد
MME/PERED