آلومینیوم و مس

مدیرعامل جدید مجتمع مس سونگون معرفی شد/ بیات ماکو مدیرعامل جدید مس سونگون شد

مدیرعامل جدید مجتمع مس سونگون معرفی شد/ بیات ماکو مدیرعامل جدید مس سونگون شد
پایگاه خبری معدن نیوز - علی بیات ماکو به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع مس سونگون ورزقان معرفی و از زحمات رضا شریفی تجلیل به عمل آمد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، علی بیات ماکو به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع مس سونگون ورزقان معرفی و از زحمات رضا شریفی تجلیل به عمل آمد.

ظهر امروز با حضور پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و مسئولین ارشد استانی و شهرستانی طی مراسمی علی بیات ماکو به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع مس سونگون ورزقان معرفی و از زحمات رضا شریفی پس از بازنشستگی تجلیل به عمل آمد.

بیات ماکو پیش از این مدیرعامل فولاد متیل از زیر مجموعه‌های فولاد مبارکه و مشاور ارشد مدیرعامل هلدینگ ماهان بود.

آذربایجان شرقی از لحاظ معدنی در حوزه مس جزو سه استان اول کشور است که معدن مس سونگون یکی از غنی‌ترین معادن مس کشور محسوب می‌شود و انتظارات مردم منطقه از این شرکت، جلوگیری از خام فروشی و تکمیل زنجیره ارزش افزوده و ایجاد اشتغال است. 

 زنجیره تولید مس در شهرستان ورزقان تکمیل شود

محمدباقر خانی فرماندار ورزقان در آئین تکریم و معارفه مدیر مجتمع مس سونگون ورزقان گفت: تکمیل زنجیره تولید با هدف ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی و نیز جلوگیری از خام‌فروشی مواد معدنی مورد انتظار است.

 وی با تاکید بر اینکه شرکت مس در ایفای تعهدات اجتماعی همواره خوب عمل کرده است افزود: احداث بزرگراه خواجه_ورزقان_آقابابافرامرزی_خاروانا_نوردوز از جمله آن‌ها است که تکمیل این بزرگراه در اسرع وقت مورد انتظار و خواست مردم شهرستان ورزقان است.

 خانی با اشاره به اینکه در تمامی نقاط شهرستان شاهد برکات وجود معدن مس سونگون در منطقه هستیم تصریح کرد: انتظار می‌رود مشارکت‌های شرکت مس در فعالیت‌های عمرانی در نقاط مختلف شهرستان ادامه داشته باشد.


   لینک کوتاه خبر:  
هتل ستیا تهران
شرکت چادرملو
فولاد خوزستان
آلومینای ایران جاجرم
فولاد سنگان
شرکت صبافولاد
MME/PERED